Presunúť na hlavný obsah

Sexom k vyformovaným stehnám či plochému brušku: 5 najlepších polôh!

Sex

Ako si dať na jeden - dva dni v týždni pohov od fitka, budovať problémové partie a súčasne sexuálnej kondíciu? Predsa sexom!

Existuje nespočetné množstvo rôznych sexuálnych polôh. Niektoré viac lahodia ženám, iné mužom, niektoré sú šialene jednoduché, iné zase poriadne krkolomné. Nasledujúce polohy vám pomôžu precvičiť ramená, bruško, stehná, zadok, ale aj spodný chrbát, ktorý trpí najmä pri dlhom sedení v kancelárii.

Kardio aj silový tréning v jednom (a stále to nie je všetko)

Sex je neuveriteľne skvelým prostriedkom, ktorý vám poskytne hneď niekoľko benefitov:

  • pravidelným sexom utužujete vzťah s partnerom,
  • staráte sa o rozvoj svojej sexuálnej kondície,
  • precvičíte niekoľko telesných partií tým najpríjemnejším spôsobom,
  • vystriedate kardio “cviky” spolu so silovými,
  • môžete “cvičiť” v pohodlí domova a úplne bez šiat (šetríte prací prostriedok).

Čo poviete, existuje spôsob, ktorý by sexu dokázal konkurovať? V nasledujúcich piatich polohách vám ukážeme, ako je možné precvičiť niektoré dôležité telesné partie. Ako bonus pripájame aj jednu super polohu pre pánov a sexuálne doplnky výživy, ktoré “stoja za to”.

Cowgirl

Úloha partnera v tomto prípade nie je vôbec zložitá, zato vám umožní divoku jazdu a súčasne precvičenie stehien a zadku. Predstavte si, ako za normálnych okolností cítite vo fitku, keď “drepujete”. A teraz túto predstavu zažeňte inou. Ste obkročmo nad ležiacim partnerom a “dosadáte” na jeho penis. Príjemná poloha, ktorej “šéfujete” vy - určujete rýchlosť aj hĺbku vniknutia a súčasne precvičíte zadok a stehná.   

Zozadu postojačky s predklonom

Poznáte polohu psa z jogy? Chodidlá aj dlane spočívajú na podložke a vaše telo vytvára pomyselné písmeno V, len v obrátenej polohe. Táto poloha podporuje ohybnosť, posilňuje zadné stehná aj ruky spoločne s ramenami. Partner môže do vás vniknúť zozadu a vašou úlohou je udržiavať stabilitu. Výborný spôsob ako precvičiť dôležité partie!

Na psíka (doggy style)

Poloha na psíka je “klasickou” polohou, kedy žena kľačí s rukami opretými pred sebou na zemi a partner je za ňou. On sa môže dotýkať pŕs partnerky a regulovať rýchlosť a hĺbku vniknutia. S malou zmenou sa však môžete zbaviť ovisnutej kože v podpazuší! Premiestnite sa bližšie ku stene a polohy rúk striedajte. Pred seba alebo na zem. Udržiavaním stability posilníte horné brucho a ramená súčasne.

Mostík

Náročnejšia poloha je však kráľovnou v sexuálnych pozíciách posilňujúcich svalstvo. Pri nej posilníte brucho a stred tela, zadné stehná aj stabilitu, a partnerovi umožníte ten najlepší výhľad na všetko, čo ho počas sexu skutočne zaujíma. Polohu realizujte tak, že si ľahnete na chrbát, ruky dáte vedľa seba, zadok zodvihnete dohora a nohy dáte mierne od seba. Partner bude mať dostatok miesta medzi stehnami.

Poloha pre najnáročnejších

Poznáte polohu “sviečka”? Zadok a nohy smerujú dohora a vy sa opierate rukami o zem, aby ste udržiavali rovnováhu. Je to aj zaujímavá sexuálna poloha. Muž si ku vám kľakne a pomáha držať nohy v jednej línií, zatiaľ čo jemu je umožnené dostať sa tam, kam potrebuje. Pri tejto polohe precvičíte od krčnej chrbtice, zadku, stredu tela aj chrbát a ramená

Bonusová poloha pre partnera

Aby váš partner tiež využil sex ako formu telesného rozvoja, umožnite mu urobiť plank a súčasne misionársku polohu. Poloha mužského tela je rovnaká ako pred klikovaním, akurát pod mužom budete vy. Plank je určený na precvičenie kompletne celého tela a vďaka nemu si môže muž vybudovať pevné a ploché brucho.

Aby bolo vášmu partnerovi umožnené “držať s vami krok” pri skúšaní všetkých zaujímavých polôh, nezabudnite sa zásobiť doplnkami výživy na prírodnej báze, ktoré priaznivo ovplyvnia jeho výdrž v posteli, poprípade nabudia libido a prispejú k pevnej erekcii.

-reklamná správa-