Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy zohrávajú v živote Dary Rolins kľúčovú úlohu: Bez koho si svoj život nedokáže predstaviť?

Slovenské celebrity

Speváčka Dara Rolins je známa tým, že rodina je pre ňu posvätná. Obklopuje sa ľuďmi, ktorí sú jej krvnou skupinou a nedá na nich dopustiť. Ktoré ženy ovplyvnili jej život a sú jej srdcovkou?

Dara Rolins je jedna z najvýraznejších osobností slovenského showbiznisu. Pohybuje sa v ňom už od útleho detstva, takže pozná všetky jeho pozitíva aj negatíva. Napriek tomu, že so svojimi fanúšikmi zdieľa množstvo vecí, súkromie si veľmi prísne chráni. A najmä odkedy je mamou, o niečo viac.

Prečítajte si: VIDEO: Párty štýl známych osobností: Najkrajšia Slovenka vie, čo jej pristane a ako sa obliekli ďalšie krásky?

Lola je pre ňu celý svet

Dcérka Laura je pre sympatickú speváčku celý svet. Je to pre ňu najbližší a najdôležitejší človek. Dara sa netají tým, že sa nepovažuje za prísneho rodiča a je spokojná, že majú s Lolou viac kamarátsky vzťah. Napriek pracovnej vyťaženosti a množstvu povinností, je pre ňu za každých okolností dcérka na prvom mieste. Spoločné chvíle si obe mimoriadne užívajú a je úplne jedno, či sú doma v Prahe alebo na dovolenke pri oceáne. Pre Daru je výchova dcéry veľmi podstaná, takže sa s ňou snaží tráviť čo najviac času. Jej prvoradým cieľom je vychovať z dospievajúcej slečny slušného človeka.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 

Mama a sestra sú jej vždy oporou

Darina mama Zlatica a sestra Janka aú veľmi dôležitými ženami v jej živote. Aj keď na sociálnych sieťach nezverejňuje príliš veľa fotografií s nimi, občas predsa len urobí výnimku. Svojej mame je vďačná za veľa. Celý život ju podporovala a bola pri nej aj v tých najťažších chvíľach. Sestru Janku považuje za svojho strážneho anjela. Osemročný vekový rozdiel medzi nimi takmer necítiť a Janka vždy zastávala úlohu jej ochrankyne. Dokonca, v čase keď sa obe presťahovali do Prahy, nahrádzala speváčke rodičov. To, že k nej má Dara blízky vzťah je viac ako isté. Už ako 14 ročná naspievala pesničku práve pre Janku a pred pár rokmi jej opäť venovala skladnu ”Ver mi”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 

V Petre našla spriaznenú dušu

Darina dvorná fotografka Petra Ficová je jej spriazenou dušou. Po rokoch a množstve spoluprác, tvoria perfektný tím. No nespája ich len práca, ale aj úprimné kamarátstvo. Skvele si rozumejú, obe sú mamami a často sa stretávajú aj so svojim dcérkami. Hovoria spolu o všetkom - o práci, deťoch, mužoch. Jednoducho témy, ktoré kamošky bežne riešia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Mohlo by vás zaujímať: Zoom na hviezdnu manikúru: Aké farby nosí na rukách Ivana Gáborík či Soňa Skoncová?

Bez svojich dievčat si pracovný kolotoč nedokáže predstaviť

Dara sa mnohokrát vyjadrila, že jej dievčatá, s ktorými tancuje sú pre ňu druhou rodinou. Trávi s nimi mimoriadne veľa času a sú pre ňu veľmi podstatné. Výborne si rozumejú, majú veľa spoločného, rovnaký štýl humoru, jednoducho sú nastavené na tú istú vlnovú dĺžku. A to sa veru v dnešnej dobe počíta. Mať z kolegov výborných kamošov je naozaj skvelá vec, no nie?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus