Presunúť na hlavný obsah

5 rád ako sa rýchlo dostať z porozchodového vzťahu: Trojka vás zrejme prekvapí

Partnerské vzťahy

Ste po rozchode už nejaký ten piatok, no stále s tým vnútorne bojujete? Vieme, ako sa s danou situáciou celkom rýchlo vysporiadate aj bez zbytočne zlomeného srdca.

Rozchody sú mimoriadne náročné, to všetky veľmi dobre vieme. A dokonca aj keď si človek povie, že sa rozídeme v dobrom a zostaneme len kamaráti, realita zväčša vyzerá inak. Ako sa však z tejto životnej etapy dostať, ak nechcete mať dlhodobo zlomené srdce na tisíc kúskov? Áno, dá sa to. Len musíte byť rázna, striktná a zásadová. Držte sa týchto rád a verte, že tých preplakaných nocí bude podstatne menej.

Čítajte tiež: Zoznámila som sa s mužom, ktorý sa stále nevedel odpútať od bývalky. Po prvej spoločnej noci nastalo hotové peklo

1. V žiadnom prípade ho nekontaktujte

Po rozchode urobte jedno, pobaľte všetky jeho veci, doručte mu ich na novú adresu, pokiaľ ste bývali u neho, urobte to v opačnom garde, zabuchnite dvere a hotovo. Akúkoľvek komunikáciu o zabudnutých bikinách, či parfume hoďte za hlavu a veľmi rýchlo na ňu zabudnite. Takéto zámienky ako s ním udržať aký taký kontakt sú totiž to najhoršie, čo môžete urobiť. Zbytočne sa budete neustále vracať k starým krivdám a riešiť veci, za ktorými ste sa rozhodli urobiť bodku. 

2. Zabudnite na to, že by ste ho akokoľvek sledovali

Akákoľvek forma stalkovania je v tomto prípade pre vás tabu. Prestaňte ho sledovať na sociálnych sieťach, nenavštevujte miesta, kam viete, že chodieva. Urobte hrubú čiaru. Inak to nepôjde. Skutočne platí stará známe zíde z očí, zíde z mysle. Len sa k tomu musíte tiež trošku pričiniť. 

3. Je čas na zmenu

Toto je veľmi podstatný bod. Nemusíte hneď meniť celý svoj život. Stačí nejaká drobnosť, po ktorej ste vždy túžili, no nikdy ste ju neurobili. Dajte si malé tetovanie, kúpte si hriešne drahú kabelku, nechajte si predĺžiť vlasy. Čokoľvek, na čo ste nemali odvahu, urobte. Uvidíte, že práve malá zmena je perfektným impulzom pre ukončenie zásadnej životnej etapy.

Neprehliadnite: Tento typ muža vám zaručene zlomí srdce: Vieme, ktoré tri veci ho prezradia

4. Začnite žiť spoločensky a urobte si z toho rituály

Po rozchode nikdy nezostávejte po večeroch sama doma. Povinne vybehnite s kamoškou na drink, na kávu, nákupy, prejsť sa. Kamkoľvek. Najmä prvé týždne nebuďte sama. Jediné, čo budete robiť je, že sa začnete hrabať v minulosti a to je chyba. Spravte si plán na každý deň a držte sa ho. 

5. Povinne si vyberte jeden nový šport, ktorému sa budete venovať

Áno, práve pohyb je dokonalá forma terapie. Zvoľte niečo, čo vás naozaj baví a máte k tomu vzťah. Behajte, choďte si zaplávať, jazdite na koni. Uvidíte, že vyplavovanie endorfínov je presne to, čo teraz potrebujete. Tak čo, začínate odznova?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus