Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Už túto nedeľu začína advent: Ako si vyrobiť veniec, ktorý vnesie do vášho domova kúzlo Vianoc?

Bývanie

Na vašom stole by nemal chýbať krásny adventný veniec. Vneste do vášho príbytku čaro Vianoc, ktoré je predovšetkým o rodine a spoločne stráveným časom, napríklad aj za stolom pri výbornom jedle!

Prírodné materiály naďalej vládnu a dostávajú sa k ľuďom čoraz viac bližšie. Tohtoročné vianočné dekorácie a interiérové trendy jasne poukazujú na prirodzené a nesúmerné aranžovanie. Celkový dojem je však veľmi príjemný a to aj vďaka zachovaniu si pocitu domova. 

Jednoduché aranžovanie vnesie do vášho príbytku atmosféru sviatkov a domácej pohody. V kruhu rodiny sa môžete pripraviť na nadchádzajúce sviatky skutočne tak, že budete prežívať pravé radostné chvíle. 

Mohlo by vás zaujímať: Ekologické a pritom trendy a chic: Tipy na najkrajšie vianočné darčeky v štýle slow a eko

V nedeľu začína advent

Symbol vianočnej atmosféry odštartuje v nedeľu, kedy na vašich stoloch môžete zapáliť prvú sviečku. No a keďže si myslíme, že najkrajší adventný veniec je taký, ktorý sami vyrobíme, rozhodli sme sa, že vám s týmto kreatívnym nápadom pomôžeme a budete to mať raz-dva hotové. 
Ak máte doma ratolesti, práve ste vymysleli program ako ich zabaviť a spoločne môžete vytvoriť takýto krásny veniec nielen pre svoju rodinu, ale aj pre vašich najbližších ako dar. Buďte si isté, že ich isto potešíte.

Adventný veniec so sviečkami si vyrobíte jednoducho a tento video návod si môžete zdieľať aj so svojou rodinou či priateľmi. 

FEMINITY TV: V ATELIÉRI PAPAVER nám vždy s výrobou adventného venca radi pomôžu, teraz si to môžete skúsiť aj vy

 

Čo hovoríte na Vianoce v prírodnom štýle s dôrazom na skromnosť?

spolu hlasovalo 119 ľudí

Áno
116
Nie
3

- Najčítanejšie -