Presunúť na hlavný obsah

Naozaj karma funguje? Žila som s boháčom, ktorému som rozbila manželstvo, po 5 rokoch som nečakala, že sa toto stane

Partnerské vzťahy

V istom životnom momente som bola presne tá, čo rozbila niekomu inému manželstvo. A v tej chvíli, sa mi na tom nič zvláštne nezdalo. Až do chvíle, kým som si neprešla tým istým. No krát dva.

Vždy túžila po luxuse

Alexandra vždy bola na mužov, ktorí nemali núdzu o peniaze. A v podstate sa tým nikdy netajila. Sama bola z klasickej rodiny, strednej vrstvy, no vždy túžila mať viac. Predstava života v luxuse, nákupov drahého oblečenia, kabeliek a topánok, bola pre ňu naozaj veľmi podstatná. Predstavovalo to stredobod jej vesmíru. Nemala mnoho kamarátok, nakoľko jej povrchnosť a povýšeneckosť väčšina ľudí nezniesla. No našlo sa pár takých, čo ju poznali od detstva a rozhodli sa jej dať šancu. Verili, že je to len nejaká jej životná fáza a že ju to samo prejde.

”Chodila som s Adamom 5 rokov. Bol fajn, rozumeli sme si, len mu chýbalo to, po čom som vždy túžila. Jeho otec bol síce bohatý, no svojmu synovi veľmi nedoprial. Adam mal však najlepšieho kamoša, ktorý mal všetko, po čom som ja túžila. Vyzeral skvele, mal veľa peňazí, postavenie a navyše bol naozaj veľmi inteligentný. Malo to však háčik. Mal manželku, ktorá na tom s vlastnosťami bola podobne ako on. Krásna, múdra, vzdelaná, mala super job a bola nezávislá. Úprimne, závidela som im to. A mala som jediný plán. Dostať Šimona.”

Mohlo by vás zaujímať: Dodnes si vyčítam, že som chcela podviesť svojho muža: Kvôli tomuto však čakám, že zánik manželstva aj tak čoskoro príde

Využila situáciu

V jeden večer, keď bola Šimonova manželka v práci, úplnou náhodou sa Saša a Šimon stretli vonku. Slovo dalo slovo a išli spolu na drink. Potom na ďalší a on sa rozhovoril. Prekážalo mu, koľko času trávi jeho polovička v práci. On už chcel rodinu a ona na to ani nepomyslela. Presne túto situáciu Saša využila. Začali sa bozkávať a skončili spolu u nej doma. Keď sa ráno prebrali, Šimon všetko ľutoval a vyčítal si to. Pred svojou ženou to chcel utajiť. Presne na tom sa dohodol aj so Sašou. Netušil však, že po príchode domov ho bude čakať nemilé prekvapenie. Bozkávať ich sa totiž videla sestra Šimonovej ženy. Takže jeho manželka už všetko vedela. Zbalila mu kufre a nechcela o ničom počuť. Mala v pohľade na neveru veľmi jasno. A Šimon to dobre vedel. Preto sa o nič ani nepokúšal. 

Karma sa človeku v živote zrejme vráti

Vo chvíli ako to Saša zistila, využila situáciu opäť. Išla Šimona utešovať a netrvalo to dlho, kým sa dali dokopy. Robila pre to úplne všetko. Plnila mu každé jedno prianie. Bola tu vždy pre neho. A on jej na oplátku dával všetko, čo chcela. Drahé dizajnové kúsky, kabelky, život v luxuse, po ktorom tak veľmi túžila. Táto ich pomyselná idylka trvala 5 rokov. Počas toho obdobia sa stala Saša od Šimona úplne závislá. Prestala totiž pracovať a zaujímala sa len o nákupy. Avšak tie s cudzou kreditkou. 

Čítajte tiež: Hoci ma môj muž nikdy nepodviedol, viem, že v hlave nosí inú ženu: Dá sa s tým však naozaj naučiť žiť?

No zopakovalo sa presne to, čo kedysi Saša sama urobila. Šimon sa po tak dlhej dobe otvorene konečne porozprával s bývalou ženou. Keď emócie opadli, dokázali spolu otvorene hovoriť o veciach, ktoré boli predtým tabu. A zhodli sa na tom, že si dajú druhú šancu. ”Nechápala som to. Zbalil mi veci a jednoducho povedal zbohom. Zostala som sama, bez práce, bytu a peňazí. Musela som sa vrátiť k rodičom a začať úplne od nuly.”

Myslíte si, že karma skutočne funguje?

spolu hlasovalo 956 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus