Presunúť na hlavný obsah

Nový cvičebný program pre ženy po 30-tke: Kráska z klipu Despacito vám pomôže spáliť kalórie

Fitness

Zuleyka Rivera, kráska z klipu Despacito a jej fit tipy, ktoré predstavila v novom cvičebnom programe pre ženy. Stavila na Dura Fit Latino, ktorý v sebe kombinuje nasledovné!

Pamätáte si na exotickú tanečnicu z najúspešnejšieho videoklipu v histórii? Áno, ide o skladbu „Despacito“, ktorú si do dnešného dňa pozrelo už 6,6 miliárd divákov. Mnohí sa pýtali, kto je tá krásna žena s dokonalými krivkami a nádhernými vlasmi.

Jej meno je Zuleyka Rivera a od roku 2006 sa môže chváliť titulmi Miss Puerto Rico a Miss Universe. Možno si pomyslíte, že za jej dokonalosťou je šťastie na latinsko-americké gény. Nie je tomu úplne tak, pretože Zuleyka rovnako ako každá iná žena po 30-tke vie, že všetko si musí vydrieť. A v tomto boji chce teraz pomôcť ženám na celom svete. Pripravila pre ne nový cvičebný program zložený najmä z kardia (box, cvičenie bez záťaže a intervalové cvičenie). Pripojila k tomu aj osvedčené recepty na pitný režim, ktorý pomáha zhadzovať kilá a udržovať telo vo vitalite. 

Sledujte FEMINITY TV: VIDEO: 5 cvikov, ktoré vám vypnú brucho a vylepšia postavu: Pneumatika po nich bude len miznúť

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dura Fit Latino (@durafitlatino),

Stavila na Dura Fit Latino

Ak sa chcete inšpirovať novou filozofiou v cvičení, možno vás osloví práve Dura Fit Latino. Ide o program, ktorý navrhla Zuleyka, pretože si uvedomuje, že správne nastavené cvičenie a životospráva sú jedinou cestou k úspechu a k vnútornému pokoju. Program pozostáva z cvičebných videí a 21 dňového stravovacieho plánu. Zuleyka garantuje, že ak raz s týmto cvičením začnete, tak sa budete tešiť na každý nový deň.  

„Mojím zámerom bolo predstaviť celotelové cvičenie, ktoré môžete robiť kedykoľvek a kdekoľvek. Nepotrebujete žiadne vybavenie ani závažia! Tento „Cardio Blast“ trvá iba 20 minút, a umožní vám rýchlo sa vypotiť a zvýšiť spaľovanie kalórii. Cvičenia môžete robiť 2 až 3 krát týždenne,“ vysvetľuje Zuleyka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dura Fit Latino (@durafitlatino),

Aby to však nebolo všetko len o cvičení, tu je niekoľko jej tipov, ktoré kladú dôraz na správny pitný režim. Zuleykine odporúčania sú:

Citrónovo-melónová voda na správnu hydratáciu organizmu

Potrebujeme:

1 Uhorku (nie je potrebné ju ošúpať, len nakrájať na kolieska)
Melón (nakrájať na kocky)
Čerstvé lístky mäty
2 citróny
1 liter vody
Všetky ingrediencie rozmixujeme v mixéri, môžeme držať v chladničke a piť 2 – 3 dni. 

Mohlo by vás zaujímať: Aký je váš metabolický vek v porovnaní so skutočným? Tento vzorec odhalí veľa o vašej fyzickej kondícii a zdraví

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dura Fit Latino (@durafitlatino),

Prečisťujúci nápoj so škoricou a jablkom

Potrebujeme:

1 škoricu (celú)
1 zelené alebo červené jablko pokrájané na kúsky
1 citrón
1 liter vody
Vodu zohrejeme, vložíme do nej všetky ingrediencie a necháme vylúhovať. Pijeme ráno nalačno, pričom po niekoľkých dňoch sa črevá rýchlejšie začnú prečisťovať. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dura Fit Latino (@durafitlatino),

- Najčítanejšie -