Presunúť na hlavný obsah

Kate nie je úplne štandardnou mamou, akou ju médiá prezentujú: Takto ju vidí pestúnka malých princiatok

Zahraničné celebrity

V niektorých veciach je vojvodkyňa mimoriadne prísna a striktná. Pozrite sa, na čo nedá pri deťoch dopustiť a čo je pre ňu kľúčové.

Výchova detí je pre ňu poslaním

Hoci sa narodili do kráľovskej rodiny a mohli by mať všetko na čo si len zmyslia, musia dodržiavať určité pravidlá. V prvom rade tie, ktoré prikazuje protokol a v neposlednom tie od rodičov. A nádherná vojvodkyňa z Cambridge, si na výchove svojich detí Georgea, Charlotte a najmladšieho Louisa necháva mimoriadne záležať. Aj keď nehou, láskou a pochvalami nešetrí, predsa len sú veci z ktorých neupúšťa. 

Prečítajte si: Ikona Caroline de Maigret a jej rady, ako sa vyrovnať so starnutím: Francúzky si dávajú takisto botox, len to skrývajú 

Za pár rokov sa stala ikonou a pomáha najmenším rovnako ako princezná Diana

Je známe, že Kate má k deťom mimoriadne pozitívny vzťah. A nielen k tým vlastným. Veľmi často spolupracuje s rôznymi nadáciami, charitatívnymi organizáciami, detskými nemocnicami. Je ambasádorkou „Family Action Charity“ a naozaj čas trávený s týmito detičkami využíva naplno. Nielenže chce pomáhať, ale ide jej o to, aby im aj niečo zo seba odovzdala. A deti ju skutočne zbožňujú. Kate je totiž mimoriadne vnímavá, láskavá a milá a oni to cítia. Podobe ako bola mama princa Williama, princezná Diana.

Na tieto veci nedá vojvodkyňa dopustiť a je v nich veľmi striktná

Sama bola ako malá vedená veľmi prísne a množstvo vecí, pochytila práve od svojej mamy. Je pre ňu mimoriadne dôležité, aby sa deti naučili tri základné veci. Vedie ich ku skromnosti, pokore a empatii. A presne to vyžaduje aj od pestúnky, ktorá s nimi trávi veľké množstvo času. Deti majú okrem klasických hodín angličtiny, španielčiny, protokolu aj hodiny, na ktorých rozvíjajú práve dané vlastnosti. Prebiehajú v prítomnosti vzťahovej coachky, ktorá sa deťom hravou formou snaží význam týchto vecí vštepovať. 

Mohlo by vás zaujímať: Ikonická záležitosť aj po 20 rokoch: Tieto kabelky nosila ešte Diana, dnes sa objavujú v šatníku Kate Middleton

Prince George, princezná Charlotte, princ Louise majú od začiatku zakázané hrať spoločenské hry ako sú Monopoly, nemôžu používať sociálne siete a takisto si obliekať to, čo chcú. Navyše sedieť za spoločným stolom s dospelými, môžu až vo chvíli, pokiaľ to dokážu podľa protokolu, slušne a vedia konverzovať s ostatnými. Kým teda nebudú ovládať viacero jazykov, správne používať príbor a viesť dialógy s ostatnými, musia stolovať mimo svojich rodičov. Výnimku nemajú napríklad ani počas Vianoc. A aj napriek tomu, že Kate svoje deti nadovšeko miluje, v týchto veciach nerobí ústupky.

"Skutočne je veľmi zásadová. Nikdy nekričí, nevyčíta, ale ak sa jej niečo nepáči, dá to deťom dlhými rozhovormi najavo. Snaží sa aby pochopili dôsledky svojho konania," vyjadrila sa v jednom z rozhovorov pre The Times, Maria Teresa Turrion Borrallo. Obe však majú jediný cieľ. Vychovať z malých princiatok slušných a čestných ľudí. 

Viac fotiek si pozrite v našej galérii

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus