Presunúť na hlavný obsah

Sex s ex? Je prípustný, dokonca vám môže pomôcť. Ale len v tomto prípade

Sex

Pre niekoho tabu, no pravda je taká, že takýto úlet vám môže vyliečiť dušu.

Koľkokrát ste už nad tým rozmýšľali? Veď predsa ak je niečo dobré, z času na čas na to dostanete chuť. To platí aj o sexe s vašim bývalým priateľom, manželom. I keď koluje medzi ženami presvedčenie, že by ste to robiť nemali, nie je to úplne pravda. Je pár výnimiek, ktoré vám môžu skôr pomôcť, ak sa pre tento krok rozhodnete. 

Prečítajte si: Môj muž sa mi priznal s jednou tajnou záľubou: Rozišli by ste sa, keby vám chlap povedal toto?

Bez citov, len sex

Ak viete s istotou povedať, že ani jedna strana by pri tomto akte nebola citovo zainteresovaná, tak môžete zažiť najlepší sex vo svojom živote. Pretože vy viete, čo dotyčný chce a má rád a rovnako tak on to vie o vás. Navyše, takýto sex dokáže byť vášnivejší aj preto, že ide o malú pomstu. Chcete mu dokázať, o čo prišiel. Takže sa môžete tešiť na sexuálny maratón, na konci ktorého môžete byť jasný víťaz. Dvojnásobný - užijete si a ešte aj dáte konečne bodku za všetkým. 

Ďalšou výhodou je, že ak sa chcete pustiť do experimentov, nemusíte sa ničoho báť a ostýchať. Veď idete do toho s človekom, ktorého veľmi dobre poznáte a keďže už máte spoločnú minulosť a žiadnu budúcnosť neplánujete, tak sa oveľa viac odviažete a skúsite niečo, čo by ste sa pred cudzím mužom hanbili čo i len vysloviť. 

Mohlo by vás zaujímať: Náš sex sa stal po 5 rokoch naozaj nudný: Takto sa nám podarilo rozdúchať opäť iskru

Zdravie na prvom mieste. To platí pri sexe niekoľkonásobne. Radšej, ako si hľadať náhradu v bare v podobe niekoho, kto je možno sexi, ale nepoznáte jeho posteľovú minulosť, môže na druhý deň znamenať nejeden problém. Takže stávka na istotu sa v tomto prípade skutočne vyplatí. 

Nakoniec netreba zabúdať aj na liečbu vášho srdca. V tomto prípade môže mať sex s ex tiež blahodárne účinky. Ale opäť musíme zdôrazniť, že to bude fungovať, ak to bude bez citov. Ak vás však dotyčný ranil, po čase sa však snaží všetko napraviť, ale pre vás je to na 100% konečná, tak prečo mu to neoplatiť? Sex s ním bude možno vo vašom prípade sebeckým krokom, ale na druhý deň sa budete cítiť výborne. A všetko to trápanie pre NEHO akoby vyšumelo.

Neprehliadnite: Tieto tri znamenia stretnú v marci svoju osudovú lásku: Podľa tohto ju spoznáte