Presunúť na hlavný obsah

Tipy na romantické miesta podľa známych Sloveniek: Kde strávite super čas vo dvojici?

Slovenské celebrity

Ak si chcete užiť večer vo dvojici, na skutočne výnimočných miestach, nechajte sa inšpirovať tipmi známych Sloveniek. Kde si pochutíte na dobrej večeri, posedíte pri pohári kvalitného sektu, s puncom výnimočnosti?

Lucia Slaninková

Ak chcete stráviť naozaj príjemný večer, v mierne hipsterskom prostredí, kde vládne uvoľnená atmosféra, no kvalita tu má prvé miesto, rozhodne navštívte Urban House. Zaujímavý a na Bratislavu tak trochu netradičný koncept posedenia pri kvalitnej káve, pive, cocktailoch alebo dobrom víne, s vynikajúcim jedlom a s prvotriednou hudobnou selekciou je niečo čo si vás určite získa.

A dobre to vie aj  Miss Universe 2013, modelka a influencerka Lucia Slaninková. Tá si tu užila brunch, ktorý je v dnešnej dobe takisto veľmi populárny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Slaninkova (@slanchita),

Prečítajte si: VIDEO: Mária Čírová už bruško neskryje: Prezradíme vám, kde sa stará o svoju krásu a zovňajšok

Veronika Vágnerová

Bývalá kráľovná krásy a sexi mamička, Veronika Vágenrová je známa tým, že má skvelý vkus. No nielen v móde, ale aj vo výbere podnikov. Mirror Bar je miesto s vášňou pre dokonalosť, kde vzdávajú hold exkluzívnemu kokteilovému umeniu, založenému na pilieroch ich osobitej filozofie Classy, Art a Nature.

Kreatívne spájanie chutí, vôní a štruktúry s rešpektom k lokálnym zdrojom a životnému prostrediu, to všetko tu nájdete. Takže ak na kvalitný drink, rozhodne zavítajte sem. 

Dominika Navara Cibulková

Najúspešnejšia slovenská tenistka v histórii Dominika Navara Cibulková a budúca mamička, si s manželom radi vychutnávajú spoločné chvíle na dobrom obede, či večeri. Ak aj vy patríte medzi milovníčky plodov mora, či nedáte dopustiť na kvalitnú ”pastu”, neobíďte KOGO. Ide o rodinnú reštauráciu, ktorá si zakladá na kvalite. Čerstvosť, sezónnosť a (podľa možností) aj lokálnosť sú ich základnými princípmi.

Menu je inšpirované stredomorskou, hlavne talianskou kuchyňou. Každý deň si tu pečú domáci, pšenično-ražný kváskový chlieb, pripravujú talianske dezerty, domácu taliansku zmrzlinu a cestoviny z talianskej múky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Silná zostava 3 cvikov, ktoré cvičí Magda Šebestová: Jej telo je dôkazom, že vám pomôžu späť do formy do leta

Kristiana Kona 

Lifestylová fotografka a nádherná žena, Kristiana Kona je známa tým, že miluje lokálnosť, kvalitu a rada podporuje dobré veci. Má naozaj vyberaný vkus a dobré jedlo, či drink si rada vychutná štýlovo. Preto vôbec nie je prekvapením, že s manželom občas navštívia Antique American Bar.

Pamätáte si tie staré podniky v Taliansku, ako Harris Bar alebo Cipriani? Tak toto miesto ich duchom a atmosférou naozaj pripomína. Jeho majitelia sa rozhodli vrátiť ku koreňom a stavili na klasiku. Nečakajte prekombinované drinky, ale ozajstnú klasiku a kvalitu. Za nás tiež rozhodne áno. Verte, že váš večer bude na tomto mieste naozaj výnimočným. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristiana Kona (@kristianakona),

- Najčítanejšie -