Presunúť na hlavný obsah

Podľahli jej Soňa Skoncová či Emma Drobná. Zábavná aplikácia je hitom tohto roka

Slovenské celebrity

Ak vás začína domáca karanténa nudiť, odporúčame vám ponoriť sa do aplikácie Tik Tok. Tí odvážnejší ju môžu vyskúšať aj na vlastnej koži.

Populárna aplikácia Tik Tok vznikla už pred niekoľkými rokmi. Ustálenú podobu však dostala až v marci tohto roku. Zdá sa, že toto načasovanie padlo viac než vhod - zábavnej aplikácii prichádza v čase karantén a povinných izolácii na chuť čoraz viac ľudí.

Novú sociálnu sieť si zamilovalo niekoľko významných celebrít - medzi nimi aj topmodelka Bella Hadid, spevácka diva Jennifer Lopez či ikonický pár Justin a Hailey Bieber. Za nimi nezaostávajú ani naše slovenské celebrity, ktoré svojimi videami bavia fanúšikov a zároveň si skracujú čas v karanténe. 

Soňa Skoncová

Krásna slovenská moderátorka Soňa Skoncová otvorene priznáva, že populárnej sieti úplne prepadla. My vám garantujeme, že už od prvého pozretia prepadnete aj vy jej videám!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quarantine mood #stayinghome #boredinthehouse

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Lucia Slaninková

Jedna z našich missiek tiež prepadla čaru Tik Toku a ak chcete vidieť, ako vyzerá správne strelená modelka bez mejkapu, zatancujte si cez túto aplikáciu s ňou.

Emma Drobná a Filip Šebo

Či ste vo vzťahu alebo nezadaní, výzvy, ktoré si pre vás obľúbil známy slovenský pár, vás budú baviť. Ak si trúfate, skúste ich napodobniť, no dopredu upozorňujeme, že to nie je také ľahké, ako sa zdá.. Emma a Filip sú už skrátka zohraní.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#StayHappyEveryone

Príspevok, ktorý zdieľa 3boy (@sebofilip),

Prečítajte si aj: Babsy Jagušák Heribanová: Na Slovensku si ľudia čoraz viac uvedomujú, že treba podporovať lokálnu tvorbu

Ronie

Slovenská speváčka nemá len skvelý hlas a prejav, ale aj zmysel pre humor. Ak ste sa doteraz s touto jej stránkou nestretli, je vysoko pravdepodobné, že po niekoľkých videách sa budete váľať od smiechu.

@ronieofficial

Poznáte ten pocit?

- Najčítanejšie -