Presunúť na hlavný obsah

Kráľovnou pláže môžete byť aj s nedokonalosťami: Stačí, ak sa budete držať týchto zásad

Krása

Nie, nemusíte mať postavu bohyne, aby ste dokázali na pláži zažiariť. Stačí len poznať pár trikov a verte nám, že dokážete oslniť aj s chybičkami krásy.

Ani vy ste doteraz nenabrali odvahu a nevyzliekli ste sa do bikín, kvôli tomu, že vás trápia komplexy z vašej postavy? Zdá sa vám, že ak máte veľké brucho, či zadok, celulitídu alebo strie, mali by ste sa takýmto plavkám oblúkom vyhnúť? Potom je najvyšší čas to zmeniť. Pozrite sa spolu s nami, ako sa stanete bohyňou pláže aj s vašimi nedostatkami.  

Prečítajte si: Opaľovanie je veda! Len takto dosiahnete dokonalý efekt, ako by ste sa vrátili z exotickej dovolenky

1Zamerajte sa na svoje prednosti

Viete, že každá postava môže v plavkách vyzerať dokonale? Stačí si len zvoliť správny strih k vašej figúre. Ak ste typ tzv. presýpacích hodín, siahnite po výraznom trojuholníkovom vrchnom dieli a zvoľte pestrofarebné nohavičky. Pokiaľ patríte medzi ženy, ktoré majú úzke ramená a širšie boky, najlepšou voľbou pre vás je odpútať pozornosť od spodných partií tela. Trojuholníkovej postave sa skvele hodí nenápadný spodný diel plaviek a výrazná podprsenka. Keď vás trápi väčšie bruško, nevýrazný pás a širší hrudník, máte typ postavy tzv. jablka. Dokonalým riešením pre vás sú jednodielne plavky s výrazným vykrojením. Tie vašu postavu predĺžia a zúžia.

2Stavte sa na geometriu

Keď si chcete ubrať pár kíl, šikmé prúžky, či šípky sú ideálnou voľbou. Práve tie skutočne vašu postavu zoštíhlia a naoko budete pôsobiť oveľa útlejšie. Naopak, pokiaľ túžite niečo na svojej postavičke opticky zväčšiť, siahnite po vodorovných. Geometria jednoducho funguje perfektne!

Neprehliadnite: Strašiak menom celulitída: Čo všetko ju ovplyvňuje a dá sa jej naozaj zbaviť?

3Dokonalá pleť na počkanie

Hoci výrazné líčenie sa na pláž príliš nehodí, výbornou voľbou je nude look. Ideálny je aj v prípade, že vás trápi mastnejšia pleť alebo akné. Stačí vám jednoduchý krycí krém, vodeodolná maskara a obyčajný lesk na pery. V kombinácii s rozpustenými vlasmi a snedou pokožkou, budete neodolateľná. Presne takýto detail totiž dotvorí váš plážový look a privedie ho k dokonalosti.

Skúsite tieto triky?

spolu hlasovalo 39 ľudí

Nie
31

- Najčítanejšie -