Presunúť na hlavný obsah

Celé plavky sú stále hitom: Vyberte si model podľa vášho typu postavy

Móda

Celé plavky sa tešia z popularity už niekoľko sezón a to vďaka praktickosti a možnosti nosiť ich aj ako hodnotný look celého outfitu.

Inšpirujte sa: Letné sukne na každú príležitosť: Denim stále vedie, ale máme pre vás aj iné štýly, ktorými sa odkloníte

Plavková sezóna je v plnom prúde. Tentokrát sme sa však zamerali na celé plavky, ktoré sa tešia každým rokom čoraz väčšej a väčšej obľube. My vám však okrem najhorúcejších strihov jednodielnych plaviek prinášame aj inšpiráciu a tipy, ako si vybrať správny kúsok podľa toho, akú postavu máte.

Chlapčenská

Rovný pás, plochší zadok, žiadne prsia... Ženy, ktoré majú práve tento typ postavy to majú o niečo náročnejšie. Vyzerať ženskejšie bez kriviek dá zabrať, na druhej strane, nie je to nič nemožné. Musíte si vedieť len správne vybrať. V tomto prípade stavte karty na strih, ktorý by mal byť zaujímavý, atypický. Zabudnite na klasiku. Rovnako tak zohráva veľkú úlohu aj výber materiálu. Čím zaujímavejší, tým lepší. Skúste napríklad metalické odtiene a vysoko vykrojený spodok. S touto kombináciou budete mať úspech. 

Krivky

Na druhej strane, niektoré ženy bojujú s tým, že ich krivky sú príliš výrazné. Aj veľké prsia či zadok môžu byť pre niekoho na obtiaž. Zamaskovať ich môžete strihom, ktorý je veľmi populárny u šiat - zavinovací. Presne takto jednoducho ukryjete zopár nedostatkov a budete sa cítiť sebavedomo. Navyše, tento typ plaviek môžete nosiť počas leta aj namiesto topu - stačí pridať sukňu s vysokým pásom alebo boyfriend jeans taktiež s vysokým pásom. 

Mohlo by vás zaujímať: Ikonický strih šiat, ktorý lichotí každej postave: Tieto šaty by ste mali mať aj vy!

Dlhý trup

Ďalší problém, ktorý zvykne potrápiť niektoré ženy. Trup, ktorý je o niečo dlhší síce nie je veľký problém, ale rozumieme, že niekto ho chce maskovať. Tak na tento účel určite poslúžia kúsky, ktoré majú práve v tejto oblasti nejaké prestrihy. Taktiež platí, čím viac, tým lepšie. Nebojte sa toho, síce to nie sú kúsky, v ktorých by ste chceli chytať bronz, ale pokiaľ hľadáte model za účelom skrytia nedostatkov, práve týmto sa trafíte do čierneho. 

Pás

V neposlednom rade netreba zabúdať na tie ženy, ktoré majú jeden problém - nemajú pás. V dobe, keď je práve na túto časť ženského tela sústredená veľká pozornosť je jasné, že ho chce každá. A aj vy ho môžete mať. A to veľmi jednoducho. Vždy vyberajte plavky, ktoré majú opasok alebo šnúrku okolo pása. Tento malý trik dokáže veľké veci. 

Prečítajte si: Veľké, geometrické a farebné: Presne také slnečné okuliare by ste totiž mali túto sezónu zvoliť

Nosíte celé plavky?

spolu hlasovalo 210 ľudí

áno
127
nie
70
občas
13

- Najčítanejšie -