Presunúť na hlavný obsah

Hravý beauty trend tohto leta: Farebné očné tiene sú v kurze, pri líčení dodržujte tieto pravidlá

Krása

Čím farebnejšie, tým lepšie. Teda, čo sa týka očných tieňov. Tie sú túto sezónu veľkým hitom.

"Staronový" trend

Výrazné očné tiene boli trendom v minulých rokoch, kedy zažili doslova zlatú éru. No teraz sú opäť na scéne. Len spôsob celkového líčenia sa zmenil. Takže skôr, ako sa pustíte do aplikovania tieňov, myslite na to, že urobiť by ste mali aj toto: 

- Máloktorá sa môže pochváliť krásnou pleťou bez akýchkoľvek nedostatkov. Preto siahnuť po mejkape nie je vôbec zakázané, ale treba si dať pozor!  Žiadne nanášanie omietky! Nezabúdajte, že vytvárate denný prirodzený look, nie masku na Halloween. 

- Zabudnite na špirálu! Riasy si vytočte len pomocou kliešťov. Ak sú predsa veľmi nevýrazné, vymeňte klasickú čiernu špirálu za hnedú a naneste ju len vo veľmi tenkej vrstve, ale ideálne bude, ak tento krok vynecháte. Look bude pôsobiť oveľa ľahšie.

- Obočie sa považuje za rám tváre a všíma si ho naozaj každý. A najmä v dnešnej dobe, kedy sa viac ako kedykoľvek predtým, celý beauty svet sústreďuje práve na chĺpky nad našimi očami. A trendy v tomto smere sú celkom jasné. Jednoznačne dominuje prirodzenosť, ktorá vytlačila do úzadia úzke a neprirodzené tvary obočia. To však neznamená, že ak je vaše obočie riedke, máte ho nechať len tak. Nie, môžete si pomôcť správnymi kefkami a produktmi o jeho optické zahustenie a dostatočné dokreslenie, ale zároveň musíte dodržiavať zopár bodov. Jednoducho dbajte na úpravu svojho obočia

Mohlo by vás zaujímať: Rozhovor: Najsledovanejšia make-up artistka Lucia Sládečková: Toto sú jej tipy na vytvorenie dokonalého obočia

Farby

A ktoré farby by ste teda mali voliť? Jednoznačne ružovú. A to vo všetkých odtieňoch. Práve tá je trendom číslo jeden. Chce to možno trochu väčšiu dávku odvahy, ale uvidíte, že sa vám to vyplatí. Ružová sa hodí brunetkám, blondína, no tiež ryšavkám. A počas leta, kedy zvykne byť pleť o niečo opálenejšia, vynikne ešte viac. 

Ak sa však chcete držať predsa len väčšej prirodzenosti, siahnite skôr po bronzových a zlatých tónoch. Aj tie sú veľmi populárne, no namiesto práškovej formy zvoľte mastnejšie tiene, ktoré dodajú celému líčeniu väčší punc.

Prečítajte si: Pokiaľ bojujete s akné, stavte na tieto prírodné masky: Dokonca ich odporúča aj dermatologička

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hung Vanngo (@hungvanngo),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Makeup Artist Patrick Ta (@patrickta),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hung Vanngo (@hungvanngo),

Ak hľadáte ten správny očný tieň, prezrite si našu fotogalériu. Určite si vyberiete nejaký

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe