Presunúť na hlavný obsah

Akú farbu na vlasy zvoliť? Trendom číslo jeden sú podľa odborníkov odrasty a medová blond

Krása

Zmenu z času na čas potrebuje každá žena. Ak pociťujete, že sa žiada aj vám, tak by ste mali zvýšiť pozornosť. Tieto farby na vlasy sú momentálne trendom číslo jeden.

Jasná cesta

Nič nepokazíte tým, ak sa rozhodnete pre "jednoduchú" farbu. V tomto smere vyhrávajú čisté odtiene čiernej či hnedej, ktoré vyzdvihnú vaše črty tváre. Takže pri ich výbere sa v prvom rade poraďte s coloristom, ktorý namieša odtieň, ktorý vám dokonalo sadne. Len vďaka tomu bude výsledný efekt presne taký, aký očakávate. A aby ste ho docielili ešte efektívnejšie, myslite na to, že práve tmavé vlasy vyniknú len vtedy, ak sú naozaj zdravé. Doprajte im teda zaslúženú starostlivosť, nezabúdajte na to, aby končeky boli vždy dokonalo zastrihnuté a v neposlednom rade by ste mali myslieť aj na lesk. Ak máte zdravú hrivu, tak akákoľvek tmavá farba vašich vlasov pôsobí luxusne a veľmi sviežo. 

Mohlo by vás zaujímať: Nasaďte si klobúky: Bez týchto kúskov by ste nemali počas leta urobiť ani krok

Viac inšpirácie nájdete v priloženej fotogalérii

Medená blond

Odtieň, ktorý by mohol zaujímať predovšetkým brunetky. Také, ktoré chcú prejsť k svetlejším odtieňom. Tento trend odštartovala Kendall Jenner a Bella Hadid a pokračuje v ňom i dcéra Cindy Crawford, ďalšia úspešná modelka Kaia Gerber. Práve táto farba je tou, ktorá boduje medzi tmavovláskami, pretože dokáže krásne zjemniť črty vašej tváre a opticky ju tiež zoštíhliť. Preto, ak sa rozhodnete pre zmenu, nechoďte za každú cenu do úplne svetlých odtieňov. Nemuselo by sa vám to vyplatiť. Namiesto toho sa zastavte práve pri tomto. 

Prečítajte si: Beauty procedúry, ktoré dominujú v kráse v roku 2020: Vyskúšajte terapiu kyslíkom, či kyselinu hyaluronovú

Viac inšpirácie nájdete v priloženej fotogalérii

Odrasty

Kedysi sa ženy usilovali ich zakryť, teraz, naopak, ich nechávajú vyniknúť. Odrasty sú skutočne trendovou záležitosťou, hlavne pri plavovláskach. Ale pozor, i tu musíte dodržiavať určité pravidlá. Predovšetkým myslite na to, že menej je viac - nechajte si len jemné odrasty, to je max pár cm od korienkov. Zvyšok farby však musí byť v top forme, aby bolo poznať, že ide o zámer, nie lenivosť. Iba tak sa dočkáte efektu, ktorý očakávate. 

Neprehliadnite: Vlasové štýly z prehliadkových mól: Tieto trendy podľa profesionálnej vlasovej stylistky ovládnu ulice

Viac inšpirácie nájdete v priloženej fotogalérii

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe