Presunúť na hlavný obsah

Kedysi si ich všímali bohyne a odhadli, aká ste: To, na akom mieste máte znamienko krásy, o vás veľa prezrádza

Zábava

Vedeli ste o tom, že materské znamienka vedia prezrádzať aj charakter človeka? Už v starovekom Grécku si ich všímali bohyne a na základe nich dokázali odhadnúť človeka.

Dokonca v minulosi ženy verili ich zmyslu až natoľko, že v mnohých prípadoch neváhali podstúpiť aj drobné kozmetické zásahy, aby bol si ich význam naozaj priaznivý. Keď bolo treba jednoducho matku prírodu trošku poopravili. Pozrite sa, čo o vás hovorí to vaše znamienko!

Prečítajte si: Chyby z mladosti, ktoré neskôr musíme naprávať: Týmito nevedomosťami si zbytočne pridávame roky navyše

Pery

Ak máte znamienko na spodnej pere, prezrádza to o vás, že ste tichší typ človeka a veľmi hĺbavý. Na nikoho sa nedokážete dlho hnevať a vždy sa snažíte každému vyjsť v ústrety. Ste veľmi svedomitá a dôsledná. 

Brada

Znamienko na brade charakterizuje umelkyne s citlivou povahou. Takéto osoby sú veľmi vnímavé, intuitívne a veci na ktorých vám záleží, robia s absolútnym oduševnením. Ulietavate si v snoch a predstavách, preto je občas návrat do reality pre vás náročný. Ste totiž typickým ”snílkom”. 

Nos

Milujete cestovanie, spoznávanie nových krajín, experimentovanie a vyhľadávate dobrodružstvá. Avšak vašou slabou stránkou je, že nevydržíte dlho na jednom mieste. A to sa žiaľ týka aj vzťahov. Na dlhodobé známosti a viazanie sa, nie ste veľmi stavané. 

Neprehliadnite: TOP beauty salóny, ktoré si zamilujete: Na čo ženy nedajú najviac dopustiť a aký je súčasný trend úpravy obočia?

Uši

Ženy so znamienkom na uchu sú veľmi ctižiadostivé a úspešné. Kariéra je pre ne nesmierne dôležitá. Dodržiavajú všetky sľuby, ktoré niekomu dajú a vyžadujú to aj od okolia. 

Líce

Ide o ženy, ktoré vedia, čo od života chcú. Dokážu si plniť aj tie najtajnejšie sny a nič ich pred tým nezastaví. Hovoria veci narovinu. Pre svoju rodinu a blízkych sú ochotné urobiť čokoľvek a neváhajú sa pre nich obetovať.

Čelo

Znamienko na čele mávajú prefekcionistky a ľudia s manipulatívnymi sklonmi. Všetko chcú mať pod kontrolou. Záleží im na tom, čo si iní o nich myslia a veľa vecí sa tomu snažia poriadiť. 

- Najčítanejšie -