Presunúť na hlavný obsah

Štýlová párty klenotníckeho domu BVLGARI: Unikátna show a tváre z oblasti módy, ktoré by ste mali poznať

Móda

V unikátnych priestoroch Gabriel Loci sa konala štýlová party klenotníckeho domu BVLGARI B.zero1 Rock Party, na ktorej nesmeli chýbať mená z oblasti módy, ktoré by ste rozhodne mali poznať.

Milovníci módy sa konečne dočkali. Dlhoočakávaný módny vrchol sezóny Mercedes-Benz Prague Fashion Week sa napokon uskutočnil a v susednom Česku to zvládli organizátori na výbornú. V rámci spoločenského sprievodného programu sa v unikátnych priestoroch Gabriel Loci uskutočnila B.zero1 Rock party. Na nej bola originálnym spôsobom predstavená nový rad šperkov talianskeho klenotníckeho domu BVLGARI.

Prečítajte si: Mysli lokálne, konaj globálne: Tvrdí žena, ktorá na jednom mieste sústreďuje úsilie česko-slovenských módnych návrhárov

Večer BVLGARI sa niesol v znamení vycibreného štýlu a dokonalého šperkárskeho umenia. Kolekciu B.zero1 Rock, ktorá spája rokmi preverenú tradíciu a inovátorského ducha, mohli prítomní hostia obdivovať prostredníctvom unikátnych tancujúcich živých sôch.

Nechýbali ani známe tváre, medzi nimi sa objavila modelka z prestížnej agentúry Elite Barbora Podzimková s priateľom, hudobníkom Albertom Černým, režisérka a scenáristka Eva Doležalová, producent Milosh Harajda či stylistka Zuzana Kanisová. Samozrejme, nemohol chýbať riaditeľ MBPFW Lukáš Loskot a prišla aj módna návrhárka Liběna Rochová.

Atmosféru dokonale dotvorila hudobná produkcia, o ktorú sa postaral jeden z najpopulárnejších českých DJ, Jakub Strach (@nobodylisten). Spločnosť mu robila partnerka, influencerka Teri Hodanová.

Vyznávači tatérskeho umenia mohli zavítať do salónu BVLGARI TATTOO, kde bolo možné nechať si urobiť skutočné tetovanie. 

Neprehliadnite: Móda z MBPFW: Daru Rolins takto často nevidíme a vyzerala perfektne, štýlová Monika Marešová a ďalšie

- Najčítanejšie -