Presunúť na hlavný obsah

Móda z MBPFW: Daru Rolins takto často nevidíme a vyzerala perfektne, štýlová Monika Marešová a ďalšie

Slovenské celebrity

Začiatok septembra sa niesol v znamení módy a na Mercedes Benz Prague Fashion Week prítomní hostia potvrdili, že módou to žije aj mimo prehliadkových mól. Kto svojím stylingom zaujal?

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins počas najprestížnejšieho módneho podujatia predviedla v stylingu, aký je na nej doslova vzácny. V modrých velvet šatách v romantickom looku ukázala svoju nežnejšiu stránku. Zamat je symbolom sezóny a ikonickou kabelkou do ruky či topánkami potvrdila zmysel poctivého výberu doplnkov. Tie dokážu zázraky. 

Prečítajte si tiež: Slávnostná premiéra flmu Havel: Anna Geislerová sa zaradila medzi esá, nechýbala ani bývalá prvá dáma Dagmar Havlová

Denisa Dvořáková

Topmodelka a ambasádorka prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR Denisa Dvořáková v poslednej dobe vyťahuje jedno eso z rukáva za druhým. Jej stylingy odrážajú jednu sebavedomú ženu, ktorá v nich zužitkováva roky strávené v zahraničí pod vplyvom vyspelej módnej elity. Baví nás sledovať jej vývoj a potvrdila to aj na fashion weeku.

Monika Marešová

Manželka Leoša Mareša, Monika Marešová zvolila jednoduchosť pred zbytočným pútaním pozornosti a tá jej pristane. Total black look podčiarkol výber topánok na tenkých remienkoch veľmi ženský a veľmi sexi. Rovnako tak v prípade vizáže. Milé dámy, toto je príklad, keď netreba nič viac. 

Barbora Podzimková

Modelka Barbora Podzimková pútala pozornosť svojím young fresh lookom v duchu denim forever. Od tejto mladej slečny sa môžeme učiť, jej styling totiž presne ukazuje to, že niekedy stačí málo a výsledok je priam bravúrny. Viac slov ani netreba, jednoducho vyrazila dych. 

Zuzana Stráská

Modelka Zuzana Stráská z Elite Praha (vľavo) má cit pre výber minimalistických outfitov a kombinuje nadčasové kusy odevov tak, že nikdy nepôsobí nudne, ale naopak, veľmi originálne. Džínsy na spoločenský spôsob sa nepodarí len tak niekomu nosiť na takejto úrovni, môžu si to dovoliť len skutočné profesionálky, ktoré sa neriadia princípmi módy, ale štýl im koluje v krvi.

Ivana Mentlová

Módna návrhárka Ivana Mentlová zostala verná svojmu povestnému štýlu a obliekla kožu s oversize blazerom. Ivana udáva trendy na domácej česko-slovenskej scéne a čoraz viac žien sa jej snaží podobať. Ona má však v DNA niečo, čo sa jednoducho nedá naučiť, to musíte mať v sebe. Je to ľahkosť a nedbalosť, s akou nosí eleganciu nenapodobiteľným štýlom.

Neprehliadnite: Slnko v sieti: V spoločnosti sa objavila Jana Kirschner, zažiarila Táňa Pauhofová a Zdena Studenková bodovala

Eva Doležalová

Režisérka a scenáristka Eva Doležalová nechala vyniknúť svoju krásu a charizmu v sofistikovanom modeli šiat s výraznými hrubými topánkami, ktoré umocnili celkový dojem. Jej osobitý prístup k móde vystihuje jej umeleckú osobnosť a takto to vyzerá, keď sa snúbia tieto dva elementy dokopy. 

Vanda Janda

Módna návrhárka Vanda Janda prechádza takisto progresom, pričom svoj charakteristický rukopis osobnosti ako aj tvorby zostáva stále v podobe akéhosi rozpoznateľného kódu. Musíme uznať, že je asi jedinou ženou, ktorá vie nosiť čelenky tak, aby pôsobila sofistikovane a tento poznávací znak, ktorý však v jej stylingoch je vždy originálne skombinovaný, nás baví.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe