Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Letný trend, ktorý si môžete preniesť do jesene: Farebné kabelky sú stále v hre!

Móda

Jeseň tentokrát patrí farbám. Alebo aspoň farebným kabelkám.

Ženy oveľa častejšie utrácajú za luxusné kabelky  ako za akékoľvek iné módne kúsky. Čiastočne preto, že na rozdiel od iných odevov si skutočne zachovávajú svoju hodnotu a v priebehu rokov ich cena dokonca môže rásť. A vedia to aj módni dizajnéri, ktorí vo svojich posledných kolekciách prezentovali kúsky, ktoré sa môžu pýšiť nadčasovým dizajnom. Zároveň je stále dôležité inovovať, preto sme na mólách pred pár mesiacmi mohli vidieť aj kúsky, ktoré na prvý pohľad utkvejú v pamäti.

Pozrite si: VIDEO: Módna prehliadka Givenchy a trendy, ktoré sa uplatnia aj u vás: Toto by mala mať v šatníku každá žena

Či už nadčasové alebo mierne futuristické, jedno majú tieto kabelky spoločné. Sú farebné. Pretože to je hlavný trend v tejto oblasti, ktorý bodoval už počas letných mesiacov a pozornosti sa teší aj nasledujúcu sezónu. 

VIDEO: Farebné kabelky zaplavili ulice. Tieto kúsky stoja za pozornosť!

 

Biela dominancia

Ak je nejaká farba, ktorá dominovala prehliadkam na jesennú sezónu 2020, tak to bola prvá biela. Biele, prevažne maxi kúsky považujú dizajnéri za novú klasiku, ktorá pozmení celý váš styling. Nejde o extra výraznú farbu, preto je lepšie vyberať si väčšie kúsky, vďaka ktorými vyniknete. Rovnako tak si dajte záležať na materiáli. Nešetrite, investujte do kvality a originality. Vyplatí sa vám to. 

Farebná jeseň

Ak predsa len túžite po extravagancii či nejakom nádychu hravosti, za zmienku určite stojí limetkový kúsok z najnovšej prehliadky značky Bottega Veneta. Alebo siahnite po ružovej kabelke s nadčasovým dizajnom, akú sme videli na prehliadke Moschino. Novou klasikou sa stáva červená a to vo všetkých odtieňoch a veľkostiach. Na prvý pohľad sa to nezdá, ale červená je naozaj ľahko variovateľná, takže ide o univerzálny doplnok. 

Mohlo by vás zaujímať: Denimové kombinácie slovenských influenceriek. Inšpirujte sa pred jeseňou!

Klasika inak

Niektoré ženy roky preferujú klasiku v podobe čiernych či hnedých kúskov. A nie je na tom nič zlé. Veď predsa móda ako taká má v prvom rade podčiarkovať vašu osobnosť a ak sa najlepšie cítite s takouto klasikou, nemeňte to. Možno len trochu oživte. Napríklad výraznou aplikáciou akou je kovová reťaz. Určite niečo také doma nájdete. 

Neprehliadnite: VIDEO: Hnedá farba sa hlási o slovo: Jeseň bude patriť týmto odtieňom

Viac kabelkovej inšpirácie na jeseň nájdete v priloženej fotogalérii

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe