Presunúť na hlavný obsah

Viac ako 40-ročná tradícia udržiavania pleti Francúzok dostupná pre Slovenky: Biologique Recherche spraví s vašou pleťou zázraky

Krása

Viac ako 40-ročná tradícia udržiavania pleti je teraz prístupná aj pre Slovenky. A tie si ju najmä vďaka rýchlym a spoľahlivým výsledkom obľúbili takmer okamžite.

Príbeh značky Biologique Recherche sa začal písať ešte v roku 1977. Manželský pár Yvan a Josette Allouche, biolog a fyzioterapeutka, prišli s unikátnym nápadom - spojiť produkty pre starostlivosť o pleť s obsahom vysoko koncentrovaných aktívnych látok v kombinácii so špeciálnymi manuálnymi technikami. Práve tie totiž dokážu dopomôcť  produktom tak, aby boli ich účinky čo najlepšie, a tak sú masážne techniky pleti neoddeliteľnou súčasťou Biologique Recherche. Každá kozmetička, musí byť odborne vyškolená priamo odborníkmi Biologique Recherche, ktorí sa tejto oblasti venujú už dlhé roky.

Kozmetické  ošetrenia  Biologique  Recherche sú veľmi precízne a pozostávajú z niekoľkých krokov.

V prvej fáze, ktorá sa taktiež nazýva vyhodnocovania, sa ošetrenie zameriava na zhodnotenie stavu vašej pleti. To je mimoriadne dôležité, nakoľko sú vám následne odporučené produkty a ošetrenie priamo na mieru. Kozmetička dôkladne zhodnotí  pleť  vizuálne a pohmatom. Skvelým doplnkom k manuálnej diagnostike je  špeciálny  diagnostický prístroj Skin Instant©Lab. Klientkám  sa tak odporúča prísť do salónu bez mejkapu a bez použitia akejkoľvek kozmetiky.

V druhej fáze inicializiačnej fáze, sa pleť čistí, exfoliuje a pripravuje na ďaľšie špeciálne procedúry. Prvým základným krokom je dôkladné odstránenie mejkapu a nečistôt  pomocou jemného očného odličovača, micerálnej vody a pleťového mlieka.  Na takto pripravenú, nečistôt zbavenú pleť, kozmetička aplikuje pleťové mlieko podľa jej Skin Instant (aktuálneho stavu pleti) a zaháji  Welcome masáž, ktorá ešte hĺbkovo dočisťuje pleť a  naladí vás na relaxáciu a odpočinok. 

Po welcome masáži a odstránení zvyškov mlieka  nasleduje aplikácia  pleťovej vody Lotion P50. Je to jedinečný  produkt, ktorý exfoliuje pokožku, tonizuje, reguluje produkciu mazu, hydratuje, pomáha udržovať prirodzene kyslé pH pleti a je tak kľúčovým produktom v programe starostlivosti o pleť.  Práve pre tieto pozitívne účinky sa radí medzi najpopulárnejšie a najobľúbenejšie produkty.  V ďaľšom kroku, kozmetička vyberie a aplikuje vhodný booster – vysoko profesionálny produkt, ktorý zapracuje špeciálnou, veľmi precíznou technikou podľa metodológie Biologique Recherche.  Vždy sa riadi podľa stavu a potrieb pleti, či sa rieši hydratácia, vrásky,  spevnenie, pigmentácie alebo iný problém. Posledným krokom pred poslednou fázou, fázou ošetrenia, je aplikácia masiek. Biologique Recherche používa masky uprostred programu starostlivosti o pleť. Takýto postup je zvolený zámerne, aby aktívne látky použité behom fázy ošetrenia, neboli odstránené spoločne s maskou.

Treťou, poslednou fázou je fáza ošetrenia. Produkty  používané  behom tejto fázy obsahujú vysoké koncentrácieotanických, morských a organických extraktov.  Táto fáza zahŕňa aplikáciu quintesenciálnych  a cielených sér, krémov a záverečného finishing séra.  Špeciálne zloženie produktov Biologique Recherche, umožňuje dokonalé prenikanie účinných látok do pokožky, nezaťažuje ju a nezanecháva nepríjemný mastný film. Celé ošetrenie je zakončené  jemnou, hydratujúcou, okysličujúcou hmlou, ktorá vás zároveň osvieži a preberie do reality.

Ošetrenia Biologique Recherche sú skutočne výnimočné. Pokožka sa nenaparuje, póry násilne nevytláčajú. Už po absolvovaní prvej procedúry  však budete badať viditeľný rozdiel.  

- Najčítanejšie -