Presunúť na hlavný obsah

Doprajte si skutočné potešenie. Toto je päť spôsobov, ako si čo najviac užiť sex

Sex

Aj vy máte pocit, že sa z vašich milostných hrátok stáva akýsi stereotyp, ktorý vás už nedokáže uspokojiť? Nezúfajte, nič nie je stratené. Jednoducho si len stačí trochu dopomôcť.

Prírodné afrodiziaká

To, že červené víno je skvelým pomocníkom pred sexom, je známa azda pre každého. Vedeli ste však, že existuje niekoľko ďalších potravín, ktoré vás nielenže dokážu nabudiť na rozkoš, ale zároveň vo vás prebudiť to najlepšie? Ak sa rozhodujete medzi bežnými potravinami, skúste siahnuť po jahodách, ustricách či čokoláde. V prípade, že však chcete svoju chuť predĺžiť a dopriať si dlhodobejší efekt, pomôžu vám bylinky, z ktorých si napríklad môžete urobiť čaj. Patria medzi ne ženšen, kontvičník alebo mletý prášok známy ako maca. Už ich niekoľko dňová konzumácia dokáže zázraky a my garantujeme, že už po týždni zbadáte na svojom výkone obrovské rozdiel.

Prečítajte si: Skutočná pravda o análnom sexe: 4 muži priznali, prečo je pre nich dôležitý

Vyskúšajte nové polohy

Pre dosiahnutie najväčšej rozkoše platí, že by mala žena kontrolovať pohlavný styk - tým, že sa ujme polohy hore.V prípade, že ste však aj skúšali toto, pokúste sa váš sex obzvláštniť zmenou polohy - môžete si pomôcť erotickými kockami či knihou s rôznymi polohami. Nie je nič vzrušujúcejšie, než keď partneri skúšajú niečo nové. To platí aj v prípade, že sa jedná o nové polohy, ktoré dokážu sexu výrazne pomôcť. Vedeli ste, že dĺžka, ale aj šírka penisu dokáže nabrať úplne iný rozmer pri zmene polohy? Teda, pocitovo. Napríklad v prípade, že váš partner nie je príliš obdarený, odporúčame nohy spojiť a zdvihnúť hore, prípadne vyskúšať polohu na štyroch.

Len nie posteľ!

Ruku na srdce - kedy ste si to naposledy užili mimo svojej spálne? Rozumieme, ak máte deti, je to o čosi ťažšie. V skutočnosti je však potrebné, aby ste aj starú známu posteľ vymenili a podali sa rozkoši na iných miestach. Na začiatok vám postačí, keď sa zamknete do kúpelne. Garantujeme vám, že po vyskúšaní tohoto miesta vám pribudne odvaha skúšať to aj na iných. V tom prípade odporúčame vytvoriť si možno čo i len pomyselný zoznam miest, na ktorých by vás pohlavný styk vzrušoval o čosi viac.

Pravidelnosť 

Žiaden šampión sa nestane šampiónom bez tréningu. V tomto prípade je jedno, koľkokrát ste zažili pohlavný styk - faktom je, že aj keď na to nikdy nezabudnete, predsa viete po pár týždňoch nečinnosti jednoducho výjsť z cviku. Čo sa s tým dá robiť? No predsa oddávať sa sexu čoraz častejšie. Dávajte si však pozor - sex by nikdy nemal byť nutnosť a keď sa jednoducho cítite, že nemáte náladu, netlačte na pílu. V prípade, že sa u vás náladovosť a nechuť dlhodobo, siahnite po jednom z prírodných povzbudzovačov, ktoré sme vám spomenuli v prvom bode. 

Neprehliadnite: Nie je to len sexi čipková spodná bielizeň, čo dokáže chlapa vzrušiť: Potrpia si aj na oveľa bežnejšie veci

Príprava

Posledný, no určite nie menej dôležitý krok, spočíva v prípave. Aby ste v posteli podali čo najlepší výkon, musíte sa cítiť čo najlepšie aj psychicky. Či už to bude sexi oblečenie, zmena účesu alebo fakt, že na svojom tele zapracujete - je to len a len na vás. Ak ste so sebou spokojná a nemáte potrebu na sebe nič vylepšovať, vžite sa do role partnera a pripravte mu niečo, po čom túži. Či už je to spomínané sexi spodné prádlo, kostým, erotický tanec - aj to vám dokáže dodať bonusové body, ktoré dokážete poriadne zrúročiť. Nepochybne si to všimne aj váš partner, ktorý sa vám to následne bude snažiť oplatiť.