Presunúť na hlavný obsah

Selena Gomez sa snaží mladým ukázať, že nie je dôležitý ich výzor: Svoje kilá odmieta nechávať retušovať

Zahraničné celebrity

Hoci s tým sama dlho bojovala, dnes vie, prečo je dôležité aby sa žena mala rada. Milovať vlastné telo je totiž cesta ku šťastiu. Nech je akékoľvek.

Hoci sa jej telo zmenilo, svoje krivky hrdo ukazuje a vôbec sa za ne nehanbí

Sympatická 28-ročná kráska sa stala populárna ešte ako teenegerka. Na výslnie ju síce dostali filmy a seriály, no dnes sa venuje prioritne dráhe speváčky. Hoci sa totiž jej telo v poslednom období zmenilo a ona pribrala, svoje krivky hrdo ukazuje a vôbec sa za ne nehanbí. Dokonca sa nebojí ani odvážnejších modelov a nosí, to čo sa jej páči. Chce totiž dokázať, že nie je dôležitý výzor, ale to aký je človek zvnútra. 

Prečítajte si: Má 22 rokov, miliardy dolárov na účte a jeden jej post má hodnotu státisíce eur: Denne si urobí viac než 500 selfíčok

"Áno aj ja som bojovala so svojou postavou a verejne to priznávam. Bola som extrémne štíhla, no stálo ma to veľa odriekania. Podľa mňa to malo na môj život oveľa horší vplyv ako keby som mala pár kíl navyše. Ľudia si vás zafixujú ako ultra štíhlu a ak sa to zmení, idú po vás... Nebolo to ľahké obdobie, no veľa mi dalo," priznala pre Americký Vogue.

"Dnes vyzerám inak. No konečne som šťastná. Naučila som sa milovať svoje telo, tukové vankúšiky a všetko čo nemám dokonalé. Výzor nie je všetko. Oveľa podstatnejšie je ako sa správate sa voči sebe a k iným ľuďom. To potom formuje aj ďalšie veci."

 

Dodáva sebavedomie a odvahu ženám nehanbiť sa za seba

Nedrží diéty, netrápi sa vo fitku a robí čo ju baví. Ak má na niečo chuť, jednoducho si to dopraje. Selena Gomez totiž verí, že všetko máme v hlave. V čase, keď mala bezchybnú postavičku sa vôbec necítila šťastná. Neustále totiž riešila, čo si môže a čo nemôže dopriať, bola nervózna a vystresovaná.  Pomohol jej tím terapeutov, s ktorými svoje problémy riešila. Apeluje tak na psychické zdravie, ktoré je v dnešnej dobe veľmi dôležité. 

Dokonca svoje kilá zásadne odmieta nechávať retušovať. Berie ich ako prirodzenú súčasť seba a je s nimi úplne stotožnená. 

Práve vďaka svojmu postoju dodáva sebavedomie ženám po celom svete. Ukazuje im, že byť krásnou môžete aj keď nemáte postavu podľa novodobých ideálov. Ide len o to, ako sa sama cítite. Presne to totiž vyžarujete aj navonok. Spomeňte si na to, keď sa nabudúce postavíte na váhu a ručička nebude ukazovať, to čo ste si vysnívali. Základom je byť šťastná vo vlastnom tele, no nie?

Neprehliadnite: Štýlové od plienok: Deti Instagramu sú skutočnými ikonami od narodenia a vôbec nič pre to nemuseli urobiť

 

- Najčítanejšie -