Presunúť na hlavný obsah

Ženy by sa mali prestať brať tak vážne: Najlepší prístup, ako prijať starnutie je nebojovať s tým, hovorí Kate Middleton

Zahraničné celebrity

Nádherná vojvodkyňa Kate Middleton je žena, ktorá vie, čo je v živote podstatné. Sama priznáva, že jej to trvalo nejaký čas, ale prestala sa brať tak vážne. Vrásky, ktoré zdobia jej tvár nezakrýva, práve naopak.

Priznať si vek a byť na neho hrdá je výsadou zrelosti ženy

Vždy elegantná, krásna a prezentujúca sa s noblesou. Presne taká, je vojvodkyňa Kate Middleton. Charizmatickú Kate, verejnosť zbožňuje za jej nevinnosť, skromnosť, zmysel pre eleganciu, šarm a to, s akou láskou a odhodlaním sa stará o svoje tri deti. Prejavuje im emócie, pozornosť aj na verejnosti, veľa sa s nimi hrá, mazná a vidieť, že jej na šťastí svojch potomkov skutočne záleží.

No nezabúda ani sama na seba. Hoci sa o seba príkladne stará, rokmi pochopila, že napríklad s vráskami bojovať veľmi nechce.

Prečítajte si: Manželstvo len naoko. Čo si skutočne myslí Melania Trump o svojom manželovi?

"Vôbec nie som zástankyňou invazívnych zákrokov na tvári. Všetko sa snažím riešiť prírodnou cestou. Podľa mňa, ženy berú starnutie príliš vážne. A celkovo svoj vzhľad. Jasné, že moja pleť nevyzerá ako v dvadsiatke a myslím, že by to bolo aj zvláštne. Starnúť s gráciou a noblesou je podľa môjho názoru výsadou zrelosti ženy. Mňa v tom inšpirovala Williamova mama. Robila to skvele," prezradila v rozhovore pre BBC.

Pleťové rituály, ktoré sú jej srdcovkou

Kate nedá dopustiť na ružový olej v bio kvalite, ktorý používa na tvár aj pokožku celého tela. Jeho veľkým benefitom je, že skutočne vyživuje hĺbkovo. Navyše ružový olej je známy svojimi antioxidačnými účinkami, pôsobí proti tvorbe vrások a zlepšuje a regeneruje stav pokožky. 

To čo je však jej najväčším tajomstvom a dopraje si ho každý večer aj ráno je nahrievanie pokožky tváre. Používa teplý mokrý uterák namočený v harmančeku. Na tvár si ho len priloží a nechá pôsobiť, kým nevychladne.

Okrem toho si každé ráno dopraje koktejl, ktorý pomáha celkovej vitalite organizmu a pleti súčasne. 

Vitamínový koktejl pre pleť podľa Kate Middleton:

  • 250 g špenátu
  • polovica brokolice
  • 2 banány
  • 1 grapefruit
  • štipka kurkumy
  • dve lyžice koksového oleja

Všetko vymixujte a vypite ráno. Podľa vojvodkyne to dokáže naozaj malú zmenu, ktoú veľmi rýchlo na sebe pocítite.

Neprehliadnite: Najkrajšia panovníčka sveta oslavuje 50 rokov. Pozrite sa, ako vyzerá jordánska kráľovná Rania

- Najčítanejšie -