Presunúť na hlavný obsah

Štíhla postava a tajné triky Kate Middleton: Po tomto siahne, keď má chuť na sladké

Zahraničné celebrity

Ani obľúbená vojvodkyňa nemá svoju postavu zadarmo.

Vojvodkyňa je pre svoje postavenie na očiach verejnosti nonstop, a preto sa snaží udržiavať sa stále v kondícii. Aj po troch deťoch sa môže pýšiť skutočne štíhlou postavou. No ani v jej prípade to nie je zadarmo. Kate na sebe skutočné maká. 

Prečítajte si: Amal Clooney sa svojím štýlom podobá na túto dámu z minulosti: Spoločného toho však majú oveľa viac

Bez športu to nepôjde

Kate sa netají tým, že si rada zašportuje, dokonca sa snaží nájsť si čas na tréning, aj keď je veľmi zaneprázdnená. Najviac preferuje pohyb na čerstvom vzduchu, než uzavretú telocvičňu. Cvičenie je vraj súčasťou každodenných povinností vojvodkyne a zároveň jej pomáha zostať vo fyzickej, ale aj psychickej kondícii. Najviac obľubuje plávanie a behanie a rada si zatrénuje aj s osobným trénerom, ktorý ju dostal do formy aj po tehotenstvách. Počas zimy nedá dopustiť na lyžovanie, za ktorým sa vyberá aj do ďalekých miest.

Tajné triky

Každú z nás občas prepadne chuť na hriešne sladkosti, rovnako tak aj samotnú Kate, ktorá však vie presne, ako sa s nimi vysporiadať. Tmavá čokoláda, gumené cukríky alebo špeciálny kaša z mandľového mlieka, ktorú si dokonca sama varí zakaždým, keď má mlsný jazyk. To sú jej triky, ako zahnať chute na sladké. A pri pohľade na ňu je jasné, že všetky dokonalo fungujú.

Mohlo by vás zaujímať: Beauty tipy dokonalej prvej dámy Jackie Kennedy, ktoré si zamilujete: Obľúbili si ich aj ženy súčasnosti

Stále v strehu

Celkovo sa však vojvodkyňa z Cambridge snaží stravovať veľmi zdravo už niekoľko rokov. To znamená, veľa zeleniny, čerstvého ovocia a len chudé mäso. Kate sa netají ani tým, že rada varí a i keď má k dispozícii hotovú armádu kuchárov, za sporák sa často postaví aj ona sama. Všetko to dokonca stíha aj popri rodičovských povinnostiach, vďaka čomu jej sympatie u verejnosti rastú stále nahor. Kate jednoducho aj napriek kráľovskému titulu dokazuje, že je obyčajná žena, bez zbytočných manierov. 

Neprehliadnite: Fitness rutina Jennifer Aniston: Má 51 rokov a stále dokonalú figúru. No nemá ju zadarmo.

- Najčítanejšie -