Presunúť na hlavný obsah

Netúžila som po tom byť známa: Anna Amenová otvorene o tom, čo so sebou publicita prináša

Slovenské celebrity

Jedna z našich najkrajších Sloveniek - Anna Amenová, otvorene prezradila, čo všetko so sebou medializácia prináša a aj to, čo pre ňu znamená sloboda, či ako sa vyrovnáva s náročnými životnými situáciami.

Jednoznačne patríš medzi najkrajšie a najznámejšie Slovenky, čo pre teba publicita samotná znamená?

Ďakujem za takéto pekne slova. Publicita pre mňa neznamená asi nič. Nejako si to neuvedomujem. Iba keď má niekde ľudia zastavia, ale ináč to nevnímam a nezakladám si na tom. Správam sa k ľuďom tak, ako by sa to páčilo aj mne, aby sa aj oni ku mne správali. 

Čo ti práve tento mediálny svet dal a čo vzal?

Dal mi určite viac možností, kde sa môžem prejaviť, alebo to zúžitkovať, napr. v podnikaní. A dal mi aj nové kamarátstva, z čoho sa teším. Čo mi vzal? Asi nič... ešte som sa nad tým nezamýšľala. 

Čo by si odkázala mladým babám, ktoré túžia byť známe?

Aby zostali také aké sú. Autentické. Netreba sa pretvarovať, nasadzovať masky, aby sme vyhoveli iným. Lebo to sa nám vždy vráti. Treba sa ukázať, presne akí sme... Lebo nás to vždy dostihne. Som zástanca toho, že keď som veselá, zdieľam to a keď sa mi nedarí a som smutná alebo nahnevaná, ukazujem to tiež. Lebo to je pre mňa najväčšia sloboda - byť presne aká som. 

 

Čo je pre teba v živote najdôležitejšie?

Najdôležitejšie pre mňa sú vzťahy. Lebo tie žijeme 24/7, či sú to vzťahy s mužom, kamarátkami, s deťmi, s rodinou...Tam dávame svoju energiu a seba. A teším sa keď mám okolo seba ľudí, ktorí má prijímajú takú, aká som a ja ich prijímam rovnako.

Ako vyzerá tvoj bežný deň?

Vstanem, dám si kávičku, odvediem deti do školy, porobím si veci - robotu, uvarím, nakúpim, zacvičím, po škole sa učíme, stretneme sa s kamarátkami a deťmi a zdieľame naše pocity. Či máme dobrý alebo aj “zlý” deň a som rada, že mám okolo seba úžasných ľudí.

Prečítajte si: Deti, ktoré udávajú štýl: Pozrite si najštýlovejšie ratolesti známych osobností

 

 

Tvoja najideálnejšia forma relaxu?

Pre mňa je to les, tam milujem ísť sama, relaxovať, rozmýšľať... A milujem vaňu so soľou, tam si viem veľmi odpočinúť. Púšťam si popritom rôzne Podcasty, inšpiratívnych ľudí, to mi veľmi pomáha pochopiť dôležitosť toho ako fungujú “vesmírne zákony”- AKA ako je dôležité milovať sám seba aj s tými negatívnymi vlastnosťami, ako prijímať všetko čo nám patrí a ísť v prúde života. 

A najdôležitejšie pre mňa bolo pochopenie, že všetko sa deje pre mňa a treba byt vďačný za všetko aj keď sa mi to v tej chvíli zdá byt ťažké. Viem, že to je moja skúška a keď ju zvládnem už to nemusím stretávať a nebude to “bolieť”. 

Neprehliadnite: Štýlová aj cez jeseň. Inšpirujte sa outfitmi nádhernej Andrey Verešovej či Dary Rolins

- Najčítanejšie -