Presunúť na hlavný obsah

Deti, ktoré udávajú štýl: Pozrite si najštýlovejšie ratolesti známych osobností

Slovenské celebrity

Nie len rodičia dokážu vyzerať za každých okolností tip-top. Rovnako sú na tom ich potomkovia.

Tamara a Emília

Tamara Heribanová má veľmi originálny módny vkus. Miluje ľudové prvky, ktoré s radosťou zakomponováva do svojich každodenných stylingov. A rovnakou cestou vedie aj dcérku Emíliu. Rozkošné dievčatko ako by mame z oka vypadlo. No keďže jej otec je najznámejší slovenský módny fotograf a matka je tiež veľkou milovníčkou módy, bolo celkom jasné, že Emília sa vyberie, aspoň čo sa lookov týka, rovnakou štýlovou cestou. 

Prečítajte si: Soňa Skoncová o tehotenstve: Musela som nakúpiť niekoľko testov, aby som sa presvedčila o správnosti výsledku

Romana a Sára

Aká matka, taká Katka, aká Romana, taká Sára. Aj bývalá vicemisska Romana Škamlová má doma rozkošnú dcérku, ktorá ako by jej z oka vypadla. A to nie len krásou, no rovnako tak módnym vkusom. Romana síce neukazuje často svoj dcérku na sociálnych sieťach. Ale aj z tých mála fotiek, ktoré pridáva je vidieť, že Sára si tiež potrpí na nevinné dievčenské looky a neštíti sa ani elegancie. Ktorá mamička by predsa nechcela mať doma takúto dcérku?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Romana Skamlova (@romanaskamlova),

Lucia a Lýdia

Sympatická celebritná make-up artistka Lucia Sládečková patrí k tým Slovenkám, ktoré viditeľne milujú módu a všetko s ňou spojené. Na jej instagramovom profile môžete vídať pravidelne Luciu v top lookoch. Je vidieť, že sa orientuje aj v módnych trendoch a nič neponecháva na náhodu. A to ani pri obliekaní svojej dcérky Lýdie. Malé dievčatko má už teraz šatník zostavený z top trendových kúskov, čo jej ešte viac pridáva na rozkošnosti. Lucia sa netají ani tým, že jej malú takéto "parádenie sa" značne baví, za čo by bola určite vďačná nejedna mamička. 

Mohlo by vás zaujímať: Takto vyzerá môj deň: 24 hodín so Simonou Brnovou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lydia Sládečková (@lucidloveslydia),

Zuzana a Ema

A aj u českých susedov nemajú núdzu o štýlove mamičky s dcérami. Medzi najvýraznejšie tváre v tomto smere patrí jednoznačne Zuzana Stráská s dcérkou Emou. Modelka agentúry Elite miluje tiež módu, čisté a jemné línie a do podobných stylingov rada oblieka aj malú Emu. Na jej Instagrame často vidieť, že preferuje aj dokonalé zladenie sa s malou. 

Neprehliadnite: Preskákali si spolu rozchody i všeličo a ich lásku to posilnilo. Celebritné páry, ktoré spolu držia už roky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Novakova Straska (@zuzanastraska),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Novakova Straska (@zuzanastraska),

- Najčítanejšie -