Presunúť na hlavný obsah

Ako meniť outfity doplnkami: Dokážete nimi robiť veľké zázraky

Móda

Doplnky dokážu váš denný look zmeniť od základov. Treba len vedieť ako na to a dosiahnete esenciu štýlovosti na počkanie. Áno, len pomocou detailov.

Na prvý pohľad nenápadné, no skvelá esencia ženskosti - aj to dokážu pančušky

Aj nenápadný outfit, dokážete skvele oživiť doplnkami. Jednoducho, stačí myslieť len na detaily. A práve takými, môžu byť na prvý pohľad obyčajné pančušky. Stačí len siahnuť po inej ako čiernej farbe, alebo rôznych vzoroch. Práve táto kombinácia, s inak minimalistickým lookom je aktuálne veľkým hitom!

Inšpirujte sa: VIDEO: Topánky na jeseň/zimu 2020/2021, ktoré bodujú v uliciach: Po ktorých siahnete túto sezónu vy?

Prvok, ktorý dodá outfitu úplne iný level - kravata

V minulosti bola kravata výhradne pánskou záležitosťou. Do ženskej módy sa dostala až na začiatku minulého storočia. Za priekoníčky v tejto oblasti možno považovať Marlene Dietrich či Katharine Hepburn. Dnes však množstvo žien, inklinuje k pánskemu štýlu a kravata sa stáva veľmi obľúbeným doplnkom. Dokážete pomocou nej vykúzliť, skutočne jedinečný outfit. Dobre sa kombinuje so simple kúskami, kedy má šanu vyniknúť. 

Neprehliadnite: VIDEO: Mäkké svetre ako od babičky: Aké kúsky dominujú na jeseň?

Klasika, ktorá neomrzí - výrazné zlaté náhrdelníky

Na módnych mólach čoraz častejšie vidieť kolekcie inšpirované 80-tymi rokmi. Tomtuto obdobiu dominujúce hudobné štýly - punk a grunge sú nielen súčasťou mnohých prehliadok vo svete, ale dopĺňajú aj outfity na denné nosenie. Je len na Vás, či sa rozhodnete pre kombinovanie viacerých jednoduchších náhrdelníkov  alebo stavíte na tie masívnejšie a výraznejšie.  

„Old school“, ktorý si môžete dovoliť - okuliare

Jedným nielen zo zimných trendov, ale takým, ktorý je tu už od leta, sú jednoznačne nadmerné štvorcové okuliare. Oversize dizajn na okuliaroch miluje Kim Kardashian, či Elsa Hosk. Takéto odvážne rámy si však vyžadujú ubrať následne v kombinovaní. Voľte k nim zemitejšie farby a rovné strihy - verte, že takto zažiarite!

- Najčítanejšie -