Presunúť na hlavný obsah

Najnovšie procedúry, ktoré sú v zahraničí hitom, no viete si ich dopriať aj na Slovensku: Toto vášmu telu aj pleti prospeje

Krása

Tieto procedúry, dokážu s pokožkou a telom hotové kúzla. Pozrite sa, na čo nedajú dopustiť krásky z červeného koberca, no viete si to dopriať aj v našich zemepisných šírkach.

Na tieto procedúry, nedajú ženy z červeného koberca dopustiť. Známe krásky, herečky, modelky, skrátka vedia, čo je pre pleť a telo alfou a omegou. Nechajte sa inšpirovať procedúrami, ktoré vás nielen rozmaznajú, ale aj zvýraznia vašu krásu.

Laminácia obočia

Laminácia obočia je metóda, ktorá k nám prišla z Ruska. Ide o bezbolestnú procedúru na vytvarovanie obočia, ktorá zvýrazní jeho prirodzený tvar, intenzitu a farbu. Vhodná je pre ženy s neposlušným a hustým obočím, ale naopak aj s asymetrickým, či príliš tenkým a nevýrazným obočím. Laminácia pritom chĺpky nielen zvýrazní, ale taktiež podporí ich kvalitu a rast.

Proces laminácie prebieha v niekoľkých krokoch.

"V prvom kroku sa obočie očistí od zvyškov make-upu a odmastí sa. Základom celého procesu sú dva prípravky. Prvý chĺpky zmäkčí, vďaka čomu sú poddajnejšie a je jednoduchšie ich začesať do požadovaného tvaru. Prípravok sa necháva pôsobiť pod fóliou, obočie sa raz za čas prečeše. Druhý prípravok vyčesané chĺpky zafixuje, fixátor sa tiež necháva pôsobiť pod fóliou. Ďalším krokom je nafarbenie obočia. Na záver sa nanesie keratínová výživa, ktorá podporí rast a spevnenie chĺpkov," prezrádza Jozef Harhovský, majiteľ salóna krásy Runway. 

Prečo sa rozhodnúť práve pre lamináciu?

 • dlhodobo upravené obočie
 • prirodzený výsledok
 • posilnenie a podpora rastu chĺpkov
 • bezbolestná metóda

Prečítajte si: Coffee time: Ťavie odtiene kašmíru, kože, vlny a hodvábu sú kúsky, ktoré treba zaradiť do zimného šatníka

Bioreppeel peeling

Bioreppeel peeling ma jedinečné a originálne zloženie, kde napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek ( pri tvári až TCA 35%) nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu a páleniu

Účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kolagénu, nervovú relaxáciu a tým účinne pôsobí proti vráskam. Jedinečný BioRepeelCl3  je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v ostrej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. 

"Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zväčšené póry a nahromadenie mazu, vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérii a znižuje možnosť vzniku akné. Dá sa aplikovať aj v lete, nedochádza následne k tvorbe pigmentov. Skrátka omladzuje pokožku bez injekcií! Je vhodný pre tých, ktorí nemôžu alebo nechcú podstúpiť injekčnú revitalizáciu. Táto bezbolestná procedúra je veľké plus pre ľudí so zníženým prahom bolesti."

Táto procedúra nevyžaduje rekonvalescenciu. Dodáva pleti hladký a zamatový vzhľad od prvej aplikácie bez toho, aby ovplyvnila vašu sociabilitu.

Plusy pre pleť:

 • Peeling, biorevitalizácia, relaxáci a hydratácia v jednom 
 • Dá sa aplikovať počas celého roku, aj v lete 
 • Nenastane hyperpigmentácia
 • Nenastáva dehydratácia, pretože počas pellingu aj po ňom dochádza k hydratácii pokožky
 • Nenastáva štípanie, dyskomfort pre pacienta,
 • pocit suchej pleti 
 • Nenastane drastické olupovanie napriek vysokému TCA 35%

Inšpirujte sa: Vytvorte si look, ktorý nosili tie najmocnejšie Francúzky: Najznámejšia make-up artistka radí, ako na to

 

- Najčítanejšie -