Presunúť na hlavný obsah

Nielen muži majú často bokovky: Žila som dva životy súčasne

Partnerské vzťahy

Občas píše život naozaj scenáre, ktoré nás zaskočia. A častokrát sa ocitneme v situácii, kedy nedokážeme na nič primerane reagovať. Odrazu sme schopní robiť veci, ktoré sme roky odsudzovali. Presne to bol prípad Karolíny. Hoci svojho muža milovala, predsa len nebol jediný v jej živote.

Keď je komplikovanosť slabý pojem

"Vydávala som sa veľmi mladá. Otehotnela som a v podstate sme nemali na výber. Keď však máte čerstvých 18, ešte úplne nechápete všetky súvislosti. Po tom čo prišla na svet Karin, akosi sme sa s manželom odcudzili."

"Trávil veľa času v práci, malá bola u mňa na prvom mieste, no čoraz častejšie som sa cítila osamelá. V tom čase mala dcérka 4 roky a ja som stretla Ruda. Bol dokonalý. Milý, galantný a najmä - zaujímal sa o mňa." Rudo však netušil, že Karolína má doma manžela. Presvedčila ho o tom, že je slobodná mamička. A on jej to veril neuveriteľnách 5 rokov. 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia čaká v decembri nečakaná zmena: Posunú sa k veciam, ktoré budú skutočne kľúčové

"Viem, že to bolo sebecké, ale nechcela som ho stratiť. Konečne tu bol niekto, komu na mne záležalo. A doma to môj muž ani nepostrehol. Tak trikrát do týždňa som sa tvárila, že chodím po večeroch behať a môj muž mi to veril. Chodila som však za Rudom."

"Časom sme si prenajali malý bytík a jemu som zase tvrdila, že je dôležité aby so mnou Karin trávila čas aj sama. Preto nemôžem predať starý byt. No komplikované je veru slabé slovo pre našu situáciu. Podstatné však bolo, že mi to obaja verili."

Napokon som sa odhodlala priznať

Nakoniec sa však stalo niečo, čo ma po rokoch prinútilo povedať pravdu. Znova som otehotnela. Avšak skutočne som netušila, kto môže byť otcom. Ľúbila som totiž oboch. Každého však iným spôsobom. Kým doma som sa hrala na dokonalú manželku, pri Rudovi som bola ideálna milenka.

"Keď mi vyšiel pozitívny test, rozhodla som im povedať všetko. Nabrala som odvahu a oboch som pozvala na kávu. Neviem, ktorý z nich bol vo väčšom šoku. No môj muž skonštatoval, že po tom všetkom by už so mnou žiť nedokázal. A vôbec ho nezaujímalo, že dieťa môže byť pokojne jeho."

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Rudo však stál pri Karolíne. Dokonca bol odhodlaný prijať aj malú Karin za svoju.  Dodnes sú spolu a sú šťastní. Karolína však svojho ex od rozvodu nevidela. Presťahoval sa a zanevrel aj na malú. Skrátka aj také príbehy píše život...

- Najčítanejšie -