Presunúť na hlavný obsah

Z lásky k remeslu: Nadčasové kúsky, ktoré spája kvalita a jedinečný dizajn

Móda

Niektoré kúsky skrátka nikdy nevyjdú z módy. A navyše ak ich spája aj ručná práca, je to veľkou pridanou hodnotou. Tieto vás jednoducho nesklamú, prispôsobia sa najrôznejším požiadavkám a vydržia vám roky.

Minimalistické línie, ktoré nechávajú vyniknúť prepracovanosť detailov

Tento kabát je jednoducho nestarnúcou klasikou. Minimalistické línie, ktoré nechávajú vyniknúť prepracovanosť detailov je niečo, čo zaujme na prvý pohľad. Bez ohľadu na to, aký máte štýl, tento kabát skrátka potrebujete.

Oplatí sa pri ňom investovať naozaj do takého, ktorého výrobu, nepoznačila fast fashion. Skutočne siahnite po lokálnejších značkách. Prvotná investícia sa vám rozhodne rokmi vráti. 

Inšpirujte sa: Sviatočné looky, v ktorých zahviezdite: Nemusí to byť prehnané, stačí vždy siahnuť po jednom beauty produkte

Kvalita, originalita a dokonalý dizajn

Aj vďaka pletenému pulóvru, dokážete vytvoriť jedinečný outfit. Presne tento štýl, milovala aj princezná Diana. A rovnako ho kombinovala s cyklistickými šortkami.

Element výnimočnosti, takéhoto retro kúsku, rozhodne podčiarkne fakt, ak si ho zaobstaráte u značiek, ktoré produkujú limitované kúsky. Spája sa tak ozajstná láska k móde, tvorbe a nadčasovosť v jednom balíku. 

Vízia dlhovekosti a versatility

Kvalitné sako je skrátka nestarnúcim must - have kúskom vrámci šatníka. A keď si hľadáte cestu ku kapsulovej verzii, toto je základ. Prakticky ho dokážete využiť pri akejkoľvek príležitosti, od cestovania až povečerné rande v meste.

Voľte skôr rovný strih, s ktorým viete variovať. Práve tie sú zväčša navrhnuté s víziou dlhovekosti a versatility. 

Efektívne doplnenie cozy zimného outfitu na niekoľko rokov

Azda nie je ideálnejší  kúsok na zimu ako kvalitná bunda, ktorá vám svojim strihom a štýlom sľubuje všestrannosť v každom smere. Návrat k 90. rokom je navyše nepopierateľný.

Tento štýl podčiarkuje ležérnosť a komfort. Navyše, dokážete ju skombinovať rovnako s jeansami,  teplákovými súpravami, ale aj so šatami.

Neprehliadnite: Zlato ako elixír mladosti: Vypnutá pleť, eliminácia vrások a STOP-ka pigmentovým škvrnám

- Najčítanejšie -