Presunúť na hlavný obsah

Funkčné, eko a štýlové: Ako býva Petra Němcová?

Zahraničné celebrity

Nádherná topmodelka Petra Němcová, žije konečne svoj sen. Má skvelého muža po svojom boku a je mamou nádherného chlapčeka. Pozrite sa, ako známa kráska býva a kde je jej domov.

Nielen očarujúca navonok, ale každého si okamžite získa aj svojou vnútornou krásou

Nádherná česká topmodelka, Petra Němcová patrí jednoznačne medzi najúspešnejšie Češky, ktoré očarili aj vlny svetového showbiznisu. Bola sa na titulkách najprestížnejších časopisov, stala sa tvárou mnohých kampaní, dokonca predvádzala pre Victoria's Secret. 

No Petra má v sebe oveľa viac. Je nielen očarujúca navonok, veľká profesionálka, ale každého si okamžite získa aj svojou vnútornou krásou.

Mimoriadne empatická, citlivá, nežná, no zároveň svedomitá a pracovitá. Presne taká je a tak ju aj všetci, ktorí ju poznajú, opisujú.

 

Neprehliadnite: Dokonalá kombinácia svojich rodičov: Dcéra jedného z najväčších lámačov ženských sŕdc rastie do krásy 

 

 

Životné prostredie a udržateľnosť sú pre ňu kľúčové

Petra vie, že je veľmi dôležité to ako sa človek cíti a čo prežíva. Snaží sa každý deň tešiť z nového rána, je si vedomá toho, že náš život tvoria detaily a podstatné sú maličkosti. Šťastie našla po boku filantropa a podnikateľa Benjamina Larretcheho.

Dnes už sú rodičmi vytúženého chlapčeka, ktorý sa narodil o niekoľko týždňov skôr. Našťastie všetko dobre dopadlo a dvojica si už užíva svoj malý poklad plnými dúškami. 

Vychutnávajú si prítomné okamihy a neriešia zbytočne povrchné veci. A presne tieto elementy pretavila kráska aj do svojho bývania.  Už viac ako 11 rokov sa zaujíma o životné prostredie a udržateľnosť. To cítiť aj v mieste, ktoré nazýva domovom.

 

 

Striedavo žije v Miami a Dominikánskej republike, ktorá je pre ňu akýmsi synonymom pokoja. Materiály, ktoré sú v dome, sú prírodné, eko, no zároveň mimoriadne štýlové. 

"Žite v dokonalej harmónii s Matkou Zemou, tým, že budete jesť jedlo z miestnych zdrojov a nosiť slow fashion oblečenie. Kto má rovnaký sen pre naše rodiny a našu planétu?", napísala na svojej sociálnej sieti. Presne to krásku dokonale vystihuje. Rovnako aj jej domov. Petra je jasným dôkazom toho, že človek si svoj život a jeho najkrajšie stránky vytvára sám.

 

Prečítajte si: Randí so ženami, ale aj s transexuálmi. Čo momentálne robí dcéra Michaela Jacksona? 

- Najčítanejšie -