Presunúť na hlavný obsah

Ako vytvoriť fresh look: Upriamte pozornosť na pery

Krása

Vizuál jemnosti a ženskosti rozhodne podčiarknu dokonalé pery. Je však podstatné, zvoliť pri nich aj správny odtieň. Stávkou na istotu, je určite sprispôsobiť ich farbe vašej hrivy.

Hoci farebná typológia je pri perách rovnako dôležitá ako pri vlasoch, rozhodne nezabudnite v kroku číslo jeden, na ich hydratáciu. Nie je totiž nič horšie ako keď vám dokonalý look, kazia vysušené a popraskané pery. Preto vrámci zimnej výbavy, nezabúdajte na hydratačné sérum na pery, kvalitný balzam, najlepšie s bambuckým maslom a rúže, ktoré hydratujú. Tie matnejšie si odložte na leto. 

Pre tmavší odtieň brunetiek a čiernovlásky

Výber správneho odtieňa rúžu je mimoriadne dôležitý. Teda pokiaľ chcete urobiť dobrý dojem, určite. Hovorí sa, že základom je všímať si farbu vlasov a práve im prispôsobiť farebnosť pier.

Prečítajte si: Oleje v kozmetike: Tieto benefity prinesú vašej pleti, podstatné je však zistiť, ktorý je pre vás najvhodnejší

Tmavovlásky si pokojne môžu dovoliť aj farby ako červená, bordová, no mimoriadne im pristane aj oranžová. Áno na perách. Celkovo dosiahnete práve oranžovou, veľmi fresh efekt. Dokonca v tomto prípade môžete aj oči nechať výraznejšie. 

Pre blondínky

Áno, blondínky sa veľmi často, spájajú vrámci typológie s ružovou. A nie sú to len naučené rodové stereotypy z detstva, ale skutočne im veľmi pristane.

Jemý odtieň baby ružovej vyzerý na perách mimoriadne dobre. Skutočne však v tomto prípade siahnite skôr po lesku ako po matnej variante. Rozžiari vás a dodá vám jemnosť.

Pre ryšavky a svetlé brunetky

Malinová a odtieň jahodovej sú pri ryšavkách stávkou na istotu. Nič nimi nepokazíte a navyše na seba upriamite pozornosť.

Stačí len naked make - up, zvýrazniť mihalnice a môžete vyraziť. Stavte na prirodzenú nežnosť, ktorá ide ruka v ruke so ženskosťou.

Neprehliadnite: Kávový peeling zažíva boom. Nie stále však našej pokožke pomáha

- Najčítanejšie -