Presunúť na hlavný obsah

Dizajnérka Simona Šándorová prezradila svoje tipy, ako malými trikmi premeníte kúpeľňu na vlastné SPA

Slovenské celebrity

Sympatická dizajnérka Simona Šándorová, nám prezradila, ako vďaka malým zmenám, viete zo svojej kúpeľne vyčarovať vlastné SPA. Dokonca sme odhalili aj jej osobné beauty vychytávky.

Ako sa dá detailami, premeniť kúpeľňa na domáce SPA? 

Cítiť sa doma ako v SPA, je pre mňa skôr úloha navodenia atmosféry ako samotného dizajnu, avšak správne namiešaná kombinácia splní vždy viac. 

Mohlo by vás zaujímať: Bytový dizajnér André Sedmák: Pri prerábaní vám postačí vymeniť tieto základné veci a máte nový domov

Nie vždy je možnosť pracovať s veľkými kúpeľňami, pri tých menších odporúčam vsadiť na dekorácie a doplnky, ktoré majú zároveň funkčný charakter a ideál zen / prírodný dizajn.

Čo je v tomto kľúčové? 

Za mňa určite svetlo. Príjemne prítmie a veľa sviečok splní podstatnú časť úlohy. Relaxačná hudba, správna aróma, plná vaňa a vypnutá hlava je zaručený recept na skvelý oddych aj doma.

Aké sú tvoje osobné beauty vychytávky?

Vychytávka Lumi spa je môj "must have" kdekoľvek som, sérum na pleť od značky Colbert pre mňa zatiaľ nemá konkurenciu a bez sonickej zubnej kefky, si život už ani neviem predstaviť.

Čo ti v kúpeľni nemôže chýbať? 

V mojej kúpeľni nechýba mnoho sviečok, veľká vaňa a home SPA je u mňa bežný program, keď si nájdem na seba chvíľu čas.

Prečítajte si: Moderné interiérové tipy podľa bývania Rosie Huntington-Whiteley: Tento štýl je momentálne veľmi vychytený

 

- Najčítanejšie -