Presunúť na hlavný obsah

Čas na nové výzvy: Dostaňte svoje telo do formy v priebehu 4 týždňov

Chudnutie a diéty

Dostať sa do formy v priebehu 4 týždňov, vôbec nie je nerálne. Základom je mať systém. Dobrý jedálniček a aspoň nejaký ten pohyb.

Do formy v priebehu mesiaca

Mesiac je relatívne dlhá doba a dokážete toho stihnúť naozaj veľa. Nič však samozrejme nie je zadarmo, to je vám zrejme jasné. Ale výsledok bude stáť za to.Tento jedálniček má fungovať bez hladoviek a jojo efektu. Z 80% ho bude tvoriť čisto raw - vegánska strava.

Budete sa teda musieť vzdať mäsa, vajec, mliečnych produktov, či medu. No a pojem raw, vám predurčuje jesť len stravu, ktorá môže prejsť maximálnou tepelnou úpravou pri 42 stupňoch.

Neprehliadnite: Eliminuje hmotnosť, uzdravuje a skrášľuje: Toto ovocie ponúka pre organizmus množstvo benefitov

V danom smere sa totiž prikladá váha tomu, že pri vyšších teplotách sa ničia potrebné živiny.  Pokiaľ ide o cvičenie, stačí vám polhodinka aktivity denne. Skvelý je box, beh alebo spinning.

Stravou dokážete zmeniť figúru aj celkový vzhľad

Váš jedálniček budú tvoriť najmä bio zelenina, bio ovocie, rôzne variácie smoothie, studené zeleninové polievky, semienka a oriešky. Nič viac. Odporúča sa jesť minimálne trikrát denne. Medzi jednotlivými porciami si môžete dopriať už spomínané orechy.

Prečítajte si: Detoxikačné čaje ako cesta ku kráse: Skutočne fungujú, alebo ide len o marketing?

Samozrejme, tak ako pri každej zmene figúry, piť môžete len čistú vodu. Dokonca aj káva je zakázaná, nakoľko spôsobuje zadrživanie vody v tele. A to je neželaným efektom. Príležitostne však môžete zhrešiť šálkou zeleného čaju.

Takýmto spôsobom vraj dokážete schudnúť až sedem kilogramov za mesiac a bez neželaného ”jojo” efektu. Navyše vás nebude trápiť nafukovnie ani pocit hladu. Raw strava telo údajne dokonale vyživuje. 

Príklad jedálnička

1. deň

  • Raňajky: pomarančovo - grapefruitové smoothie
  • Obed: rukolový šalát s naklíčenou mungo fazuľkou, mladou cibuľou, karelábom
  • Večera: studená polievka z jarnej zeleninky

2. deň

  • Raňajky: jahodové smoothie
  • Obed: kapustový šalát s čerstvým hráškom a mletými mandľami
  • Večera: studená mrkvová polievka

3. deň

  • Raňajky: strúhané jablká s hrozienkami a škoricou
  • Obed:  studená paradajková polievka z čerstvých paradajok
  • Večera:  morské riasy so strúhanou karotkou a petržlenom

Esencia tohto jedálnička, má však na svedomí nielen zhodenie prebytočných kilogramov, ale aj mladší vzhľad. Už po mesiaci vraj nadobudnete pocit, že vaša pleť je jemnejšia, pružnejšia a oveľa hladšia.  Tak čo, idete do toho, spolu s nami? 

- Najčítanejšie -