Presunúť na hlavný obsah

Retro touch: Líčenie, ktoré nepodlieha času a bude tu s nami aj o dekádu neskôr

Krása

Na roky metalických, žiarivých očných tieňov a výrazných červených pier, sa len tak nezabúda. Štýl 50. 60. či 70. rokov sa teší veľkej obľube aj dnes.

Dominancia na oči

Retro líčenie je charakteristické extravaganciou, výraznými prvkami, dominujú v ňom tmavšie odtiene a kladie dôraz na zvýraznenie kontúr tváre.

Je pravdou, že na neho treba mať v sebe aj istú dávku extrovertnosti. Nebojte sa čarovať s leskom, no držte sa aj tu pravidla, že žiadny extrém nie je dobrý. 

Metalická dávka extravagancie

Spojenie metalických a výrazných odtieňov, môže v niektorých prípadoch vyvolať naozaj skvelé ohlasy.

Mohlo by vás zaujímať: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

Zakomponujte do vášho nevšedného líčenia farby akými sú strieborná, zlatá, béžová a nebojte sa ani trblietok. Pery nechajte na deň jemnejšie, večer im pokojne doprajte viac lesku.

Červené pery ako symbol ženskosti

K retro líčeniu rozhodne neodmysliteľne patria červené pery. Tie sú jasným znakom bohémskeho looku, ktorý sa nosí aj dnes.

Krásne líčenie, podčiarknite týmto žiarivým detailom a nechajte vyniknúť svoju ženskosť. Červené pery sú skrátka sexi a pristanú každej žene. 

Nežný baby doll look

Vyfarbite svoje oči naozaj pôsobivými pastelovými odtieňmi, ktoré budú spoločne vytvárať nezameniteľnú kombináciu.

Neprehliadnite: Vitamín C ako elixír mladosti: Toto dokáže s vašou pleťou v priebehu mesiaca

Prepojenie ružovkastých tónov s jemnou broskyňovou, vyzerá naozaj úžasne. Výnimočnosť tohto baby doll líčenia, sa skrýva aj vo využití, keďže sa hodí všetkým typom žien, bez ohľadu na farbu vlasov či tón pleti.

- Najčítanejšie -