Presunúť na hlavný obsah

Skutočný príbeh: Bývalá priateľka môjho partnera nám odmieta dať pokoj

Sex a vzťahy

Bývalé priateľky predstavujú problém - žiarlime na nich a často sa s nimi aj porovnávame. Čo však v prípade, keď sa vám montujú do života?

S Tomášom sme sa spoznali na jednom zo žúrov. Aj keď som nášmu vzťahu nedávala veľké šance, prekvapil ma - už po niekoľkých týždňoch sa ukázalo, že môj prvý dojem z neho je absolútne klamlivý. Spočiatku sa totiž zdal ako bežný frajer, ktorý sa potrebuje vychvaľovať. Postupom času sa však ukázalo, že mu na budúcnosti skutočne záleží a dokonca ma v nej plánuje aj mať. „Viem, že je to príliš skoro, no chcem, aby si vedela, že ťa neberiem ako nejakú zábavku,'' prezradil mi raz a ja som si od toho momentu skákala na obláčikoch. Až do momentu, keď som sa nedozvedela o jeho bývalej priateľke.

Začínajúce komplexy

Neviem presne, ako som túto tému začala a prečo, no pamätám si, že som sa jedného dňa rozhodla zistiť niečo o minulosti svojho milovaného. „Viem, že je to trošku kontroverzné, no neukázal by si mi svoju ex?'' vykĺzlo mi raz počas pozerania seriálu. Nemal s tým najmenší problém, no ja som ho po zhliadnutí jej profilu začala mať. 

Martina, jeho ex, bola totiž naozaj nádherná žena. Aby toho nebolo málo, pracovala ako modelka pre známe agentúry a jej tvár sa mi zdala povedomá vďaka viacerým kampaniam. Nepovedala som mu ani slovo, len som mu podala mobil naspäť - a celý večer rozmýšľala nad tým, prečo sa ich vzťah rozpadol. Nedalo mi to ani na druhý deň a zo svojho profilu som si ju opäť našla, no urobila banálnu, no predsa veľkú chybu, polajkovala som jej zopár fotiek. 

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Podarilo sa mi rozvrátiť rodinu, zamilovali sa totiž do mňa dvaja bratia naraz

Osudová správa

Keďže som mala na profile zverejnené fotografie s Tomášom, čakala som, že ma bude Martina registrovať. Namiesto toho sa však stal presný opak. Ešte v ten večer sa mi Tomáš priznal, že mu len tak napísala. „Zákon príťažlivosti asi funguje.. neuveríš, ale Martina mi napísala, momentálne je na Slovensku po dvoch rokov v New Yorku,'' oznámil mi len tak mimochodom a môj žalúdok stiahla úzkosť. Prečo mu vôbec napísala? Nevidí, že je šťastne zadaný? 

Všímala som si, že si spolu začínali písať čoraz častejšie. Na otázku, s kým toľko komunikuje, odpovedal, že s Maťou, že si majú toho toľko čo povedať... až som sa jedného dňa pred ním rozplakala a stratila nervy. „Ahoj Martina, som Tomášova priateľka. Prepáč, že ti píšem takto, no prosím, mohla by si obmedziť kontakt s mojím frajerom? V prvom rade si jeho ex a ja si neželám, aby si mu stále posielala fotky a nadviazovala komunikáciu,'' napísala som jej pred Tomášom a jej odpoveď ma šokovala. „Čau. Ak by nechcel, neodpíše. Tak čau,'' odpísala mi na správu. Neverila som vlastným očiam. „Nebudem jej toľko odpisovať, keď ti to tak ubližuje, no zasa nemôžeš odo mňa očakávať, že osobu, s ktorou som randil tri roky, len tak vyškrtnem zo života,'' snažil sa mi vysvetliť Tomáš a ja, aj keď som sa naozaj usilovala, som celej tejto situácii nechápala.

Už o pár minút si pridala Martina fotku, ku ktorej napísala zákerný popis - žiadna tvoja frajerka sa mi nikdy nevyrovná, a tak máš šťastie, že mám rada výzvy a nevzdávam sa. A ja teraz rozmýšľam, či mám energiu sa púšťať do boja o chlapa...

Neprehliadnite: Zamilovala som sa do ženatého a otehotnela som: Môže mať takýto príbeh happyend