Presunúť na hlavný obsah

Skutočný príbeh: Môj partner mi po troch rokoch vzťahu oznámil, že je homosexuál

Sex a vzťahy

Občas sa zdá všetko ako rozprávka. Bohužiaľ na rozdiel od tých kreslených, tie reálne majú väčšinou trpký koniec...

S Andrejom som sa spoznala cez spoločných známych. Už od začiatku pôsobil ako nesmierne príťažlivý chlap, no nikdy som si nemyslela, že práve niekto takýto by mohol mať o mňa záujem. Nepovažujem sa za škaredú, no zároveň som videla, že okolo Andreja krúžilo mnoho nádherných žien, ktoré sa dožadovali pozornosti. Preto ma dosť prekvapilo, keď mi jedného dňa napísal. Naša konverzácia trvala na môj pomer pomerne dlho, von, aj to so zvláštnou zámienkou, ma zavolal až o mesiac neskôr. Bola som ešte viac zmätená z toho, ako to v skutočnosti myslí - no už záver nášho stretnutia ma presvedčil o tom, že sa mu páčim - dali sme si totiž prvý bozk.

Približne od toho momentu sme spolu začali randiť a ja som nemohla veriť tomu, aké šťsatie to v skutočnosti mám. Andrej nielenže skvelo vyzeral, ale zároveň bol chápavý a veľmi pozorný. Vedel sa so mnou rozprávať hodiny a byť mi oporou, ako najlepšia kamarátka. Pripisovala som to tomu, že je citlivý a nebudem klamať - všetky kamarátky mi to závideli. Veď je sen mať chlapa, ktorý vám rozumie, z celého srdca vás ľúbi a navyše je mimoriadne príťažlivý!

Prečítajte si: Strávila som s ním vášnivú noc: Keď som sa ráno prebudila, zistila som, že je poriadne bohatý, malo to však háčik

Fotenie nám zmenilo život

Hoc Andrej nebol mimoriadne aktívny na sociálnych sieťach, jedného dňa si ho všimol lokálny fotograf, ktorý ho oslovil s ponukou modelingovej práce. Na známu značku oblečenia im totiž vypadol model a nakoľko mal môj partner zaujímavé črty tváre, oslovili ho. Ani jeden z nás nečakal, že fotografie budú mať taký obrovský úspech - už o pár dní ho kontaktovalo zopár ďalších fotografov a neskôr aj modelingová agentúra. Bola som na svojho priateľa mimoriadne hrdá, zároveň som sa však obávala toho, že stretne krajšiu, atraktívnejšiu ženu, a tak som dni, ktoré nestrávil doma, tŕpla v úzkostiach. 

Až kým sa to jedného dňa nestalo. Po niekoľkých dňoch, čo so mnou Andrej komunikoval len sporadicky, prišiel domov s kamenným výrazom tváre. Videla som na ňom, že ho niečo trápi a podvedome som vlastne tušila, že tento problém je spojený so mnou. „Mali by sme sa porozprávať,'' začal túto debatu a mne prebehol mráz po chrbte. Pomaly sa mi začali hrnúť slzy do očí. „Prosím, nehovor to,'' vykoktala som zo seba a čakala, že mi povie, že ma podviedol alebo že ma opúšťa s nejakou dokonalou modelkou. Mlčal, a tak som sa ho asi trikrát opýtala čo sa deje. Stále nič. „Ty ma už neľúbiš,'' dostala som zo seba a rozplakala sa ako malé dievča. „Ľúbim.. ale tak inak,'' pozrel na mňa previnilo a mne sa zrútil svet. On však pokračoval. „Niekoho som stretol.. a za tých pár dní som pochopil, že len s ním môžem byť sám sebou a skutočne šťastný,'' dodal a ja som onemela. Nedokázala som zo seba vydať ani slovo a rozmýšľala som nad tým, čo mi to vlastne rozpráva. „Volá sa Matej a niečo sme spolu mali. A chceme to mať spolu ďalej,'' začal mi vysvetľovať, no ja som nedokázala počúvať viac. 

Neprehliadnite: Skutočný príbeh: Neviem si udržať žiadneho partnera. To, čo mi poradila terapeutka, mi zmenilo život

Rozmýšľala som len nad tým, ako je možné, že som prehliadala signály. Až po čase som si uvedomila, že sa Andrej o seba až príliš staral, dával si záležať na vzhľade a sex mu dokonca pomerne často robil problém. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe