Presunúť na hlavný obsah

Bad boys a my: Prečo sme ochotné skočiť s nimi do neznáma, hoci nám je jasné, že dlhú trvácnosť to mať nebude?

Partnerské vzťahy

Zlí chlapci mnohé z nás priťahovali vždy o niečo intenzívnejšie ako. A to aj vo fáze, kedy sme si uvedomovali, že nadlho to s nimi nebude. Prečo im však napokon vždy aj tak podľahneme?

Tak ako mužov zväčša priťahujú tajomné ženy, nás dostávajú do kolien, tzv. bad boys

Vnímanie vzťahu v akejkoľvek rovine, v ohľade muža a ženy je zväčša diametrálne rozdielne. Máme iné očakávania, predstavy a nie vždy sa stretneme so vzájomným súladom. A tak ako mužov zväčša priťahujú tajomné ženy, nás dostávajú do kolien, tzv. bad boys.

A to aj keď si uvedomujeme, že nám po takomto vzťahu zväčša zostane zlomené srdce a oči pre plač. Prečo sme ochotné skočiť s nimi do neznáma a zažívať veci, ktoré nám v konečnom dôsledku ublížia? 

"Mne sa pravidelne stávalo, že som skončila vo vzťahu s niekým, o kom som vedela, že to  je vlastne predurčené na zánik. Muži rebeli ma priťahovali oveľa viac ako tí, o ktorých som vedela, že by to mohlo mať budúcnosť."

Čítajte: Zakázané sexuálne praktiky. Ktoré sú ešte prípustné a ktoré už cez čiaru?

"Páčila sa mi na nich tá dobroružnosť, to že som nevedela ako to bude pokračovať ďalej, výzvy, ktoré som pri nich každý deň zažívala. Taký ten prirodzený adrenalín. To ma skrátka vzrušovalo. A aj na úkor toho, že som vedela, že to bude mať všetko, nie len trvácnosť." 

(Alena, 30)

Neprehliadnite: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

"S takýmto chlapom som mala len jeden vzťah. Ak sa to tak vôbec dá nazvať. No bolo to mimoriadne vášnivé. Bol nespútaný, konal pudovo a to bolo na ňom extra sexi. To, že robil veci bez rozmyslu, ma skrátka na ňom doslova bralo a bavilo."  

(Lenka, 33)

Na tomto type mužov nás práve to, že nevieme, čo môžeme očakávať priťahuje a mimoriadne vzrušuje. Každý deň je iný, rozdielny a skrátka do dodáva na atraktivite. A preto sme ochotné riskovať aj jazvy na duši. 

Môže mať podľa Vás, tento typ vzťahu budúcnosť?

spolu hlasovalo 169 ľudí

Áno
35
Nie
134