Presunúť na hlavný obsah

V kúpeľni Simony Šándorovej: Inšpirujte sa jej rutinou, ktorej je roky verná

Slovenské celebrity

Sympatická dizajnérka, Simona Šándorová, je žena, ktorá má zmysel pre módu a dizajn v krvi. My sme ju vyspovedali, na čo však nedá dopustiť v beauty oblasti.

Sympatická dizajnérka, ktorej rukopis cítiť v mnohých krásnych interiéroch, má od malička veľmi blízko k móde a ku krásnu. Zmysel pre detaily, cítiť u nej v každej oblasti. Sama však priznáva, že čo sa týka starostlivosti o pleť, roky s ňou tak ako mnohé ženy, bojovala aj ona. 

Čo pre teba znamená krása? Ako ju vnímaš ty? 

Krása pre mňa znamená emócia. Všetko čo vo mne evokuje dobrý pocit, čistotu, dobrú energiu a charizmu. Nie som zástanca prvoplánovej krásy a najviac ma zaujme krása v sofistikovanej podobe.. vrátane jej nedokonalosti.

NeprehliadniteStíha bežnú prácu, modelingovú kariéru a popritom je hviezdou na sociálnych sieťach. Rozhovor s Jankou Slačkovou

Ako vyzerá tvoja beauty rutina, v starostlivosti o telo a pleť? 

Moja rutina je veľmi jednoduchá. Základ je pleť a pokožku ráno a večer dôkladne očistiť a natrieť kvalitným sérom a  krémom.

Takmer celý život som bojovala s problematickou pleťou, takže túto rutinu si po x rokoch veľmi užívam a bez krému na nohy by som nezaspala...

Na ktoré produkty, nedáš dopustiť? 

Jednoznačne produkty Nu SKIN. Mám rada aj slovenskú značku álla Palla a z tých zahraničných u mňa vládne Colbert.

Prezradíš nejaký svoj vlastný skrášľovací rituál? 

Nikdy som nemala dokonalú pleť. Moja profesia ma stojí veľa stresu, málo spánku a najviac mojej pleti vždy pomože oddych, more a pokiaľ na to nie je priestor, vsádzam na neinvazívne zákroky estetickej dermatológie.

 

 

- Najčítanejšie -