Presunúť na hlavný obsah

Pruhovaná mánia: Vodorovné, šikmé, asymetrické - pruhy budú túto sezónu všade

Móda

Hoci v nich môžete pôsobiť neodolateľne a elegantne, dokážu vytvoriť aj opačný dojem. Preto si dajte pozor na to, čo lichotí vašej postave.

Pripravte sa na kokteil mixovania, ktorý vás úplne rozžiari

Výrazné a neprehliadnuteľné pruhy sú tu s nami už roky. A vracajú sa každú jednu sezónu. Na pruhované štylizácie, nedajú dopustiť dizajnéri ako Phillip Lim, Balmain, Fendi, Diane von Fusenberg, či Carolina Herrera.

Čítajte tiež: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

Nebojte sa spájať pruhy v rôznych dĺžkach, farbách i tvaroch. Pripravte sa na kokteil mixovania, ktorý vás úplne rozžiari. Najmä ak ich budete kombinovať so svetlými a pastelovými farbami. Napríklad takýto kostým je ukážkou trendy outfitu, ktorý spĺňa všetky aspekty perfektného jarného looku. Zmyselný, elegantný, svieži a hravý zároveň.

Oblečenie so zvislými pruhmi je ideálne, lebo opticky predlžuje a zároveň aj zjemňuje líniu siluety. Takže ak si chcete ubrať pár kíl a opticky pridať niekoľko centimetrov, smelo do nich.

Takáto kombinácia s jeansami s vysokým pásom a sandálikmi je alchýmiou nežnosti a ženskosti.

Treba však byť opatrné, pri horizontálnych pruhoch, ktoré  sa postarajú skôr o opačný efekt. Keďže pridávajú na objeme, je potrebné dbať na to, aby  ste si v takomto kúsku zbytočne nepridali niekoľko kíl navyše.

NeprehliadniteMovie inspo: Móda podľa neodolateľnej Sharon Stone v erotickom trileri Základný inštink

Hodia sa skôr vysokým a štíhlym ženám. Je dobré, ich v tomto prípade kombinovať s rôznymi šírkami na kúskoch, ktoré si oblečiete. Vyhnite sa však iným farbám, vrámci outfitu a držte to celé v jednom tóne. 

Pokiaľ klasický dizajn pruhov, doladíte štýlovými doplnkami, váš outfit nadobudne prímorský a veľmi obľúbený "marina look". Docielite to aj v elegantnej verzii.

Tmavomodré nohavice, či šortky, sú niečo, čo by vám pri pruhovaných variáciách nemalo chýbať. Skvele spolu vzájomne ladia a nechajú vyniknúť vašu osobnosť. Hodia sa do práce, na bežný deň, ale malou zmenou doplnkov, takto vyčarujete aj dokonalý večerný model. 

- Najčítanejšie -