Presunúť na hlavný obsah

Vyzerá táto dáma podľa vás na 70? Bývalá Bond Girl vás vyvedie z omylu a presvedčí vás, že vek je len číslo

Zahraničné celebrity

Jane Seymour len pred pár dňami oslávila 70. rokov. Bondovo dievča má recept, ako vyzerať v takomto veku s gráciou a noblesou za každých okolností, dokonca aj na pláži.

Charizmatická herečka sa preslávila ako Bondovo dievča v roku 1973 vo filme Žiť a nechať žiť. Okrem toho si ju môžete mnohí pamätať z 90. rokov, kedy stvárnila rolu v seriáli Doktorka Quinnová. Svoj pôvab a gráciu si však odvtedy nosí so sebou a to nech sa objaví kdekoľvek, či už na červenom koberci alebo v súkromí. To potvrdili aj najnovšie zábery z havajskej pláže, kde sa anglická herečka objavila v plavkách. O tom, že absolútne popiera zákony prírody, nehovoriac. Mimochodom, Jane je matkou štyroch detí. Wow, klobúk dolu, vyzerá úžasne. 

Pozrite si tiež: Realita vs. Photoshop: Raz ostro kritizujú retuš a bojujú za práva žien, potom si samy nechávajú vylepšiť telá a klamú

Nedávno oslávila jubileum 70. rokov

Jane Seymour oslávila v polovici februára 70. narodeniny. Nie je žiadnym tajomstvom, že Jane podstúpila nejaké kozmetické zákroky, vrátane botoxu. Žijeme však v dobe, kedy skrášľovacie procedúry už nie sú takým tabu, ako tomu bolo kedysi. Najpodstatnejšie je, aby žena neprišla o svoje prirodzené črty, nepôsobila umelo alebo nedošlo k úplnej zmene identity.

To, čo však Jane robí mladou je predovšetkým úsmev. Vždy, keď sa niekde objaví, žiari a práve vďaka úsmevu disponuje charizmou, ktorá má silný vplyv v získavaní si sympatií u ľudí. Je plná energie a entuziazmu. Nie je to však len tvár, ktorou Jane zaujme. Postava, akou sa môže pýšiť je obdivuhodná, vzhľadom na jej vek. 

Recept na šťastie je receptom na mladosť

Ak by ste však čakali nejaký recept na mladosť, žiadny nemá. Môžeme sa však inšpirovať jej životným štýlom, aký vedie – ako sama tvrdí, snaží sa stále niečo robiť a niečím sa zamestnávať. Možno práve to, že sa raduje zo života a jej úsmev ju robia nielen šťastnou, ale aj mladšou. 

Prečítajte si: Spoznávate na fotografii známu celebritu? V 70-tke popiera zákony prírody, vyzerá rovnako ako pred 40 rokmi

Cvičí pilates a hrá golf

Jane má pozitívny vzťah k cvičeniu, cvičí pravidelne pilates a hrá golf. Žiadny osobný tréner alebo výživový poradca. Napriek tomu preferuje zdravú stravu bohatú na zeleninu, strukoviny, chudé mäso či ovocie a orechy. Jane žije v slnečnom Malibu v Kalifornii, ktoré je známe svojimi plážami a nádhernými západmi slnka. Sme si istí, že práve prostredie, v ktorom človek trávi čas a obklopuje sa ním, robí zázraky s telom i dušou. A príroda dokáže mať v tomto skutočnú silu. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe