Presunúť na hlavný obsah

Deepwork ako cesta k novému telu: Zbavte sa faldíkov v oblasti pása a bokov

Chudnutie a diéty

Oblasť pása a bokov, predstavuje problém pre väčšinu žien, keďže zhodiť z nich, môže byť naozaj náročné. Ak sa však na ne zameriate komplexne, pôjde to. A deep work je na to ako stvorený!

Množstvo benefitov pre telo aj dušu

Ak hľadáte ideálne cvičenie na formovanie postavy, lepší výber ako deepwork snáď ani nie je. Je to kondičné, nápadité, dynamické, energické a zábavné zároveň. No a precvičujete pri ňo skutočne celé telo. Navyše problematické partie ako pás a boky sú niečo, z čoho zhadzujete, v tomto prípade expresne rýchlo.

Mohlo by vás zaujímať: Potravinová pyramída na chudnutie: Detailný zoznam potravín a odporúčané veľkosti porcií, aby ste nepriberali

Idete pri ňom do hĺbky svojich fyzických možností a pritom posilňujete aj psychickú stránku. To, čo je na ňom najlepšie je jeden fakt, že spálite veľké množstvo kalórií, posilníte a vytvarujete svalstvo, redukujete podkožný tuk a to v pomerne krátkom čase. 

Celý tréning je štruktúrovaný tak, aby energie Jin a Yang boli vyrovnané

Za deepworkom stojí medzinárodný tréner, prezentér a choreograf, Robert Steinbacher. Celý tréning je štruktúrovaný tak, aby energie Jin a Yang boli vyrovnané, aby sme dosiahli rovnováhu medzi týmito a zároveň aj opačnými silovými aspektami. 

Deepwork je založený na práci s vlastným telom, nájdete v ňom prvky spájané s aktivitami bežného života, posilňujete svalstvo, naťahujete sa, tvarujete figúru a vôbec sa nemusíte báť o to, že by ste sa nezapotili. Je to perfektná symbióza dynamiky a sofistikovanosti.

Celá hodina je vlastne rozdelená do siedmich energetických fáz, z ktorých každá, má svoj jasne definovaný význam. Prvé dve fázy sú  také rozbehové, v pomalšom tempe. Ide o to aby sa človek začal sústrediť na svoje telo, dych, eliminoval stres. V podstate sa zahrejete. 

Čítajte tiež: Tri najproblematickejšie potraviny zodpovedné za priberanie: Vylúčte ich z jedálnička a do 4 týždňov uvidíte výsledky

Potom sa pridáva, na spomínanej dynamickosti. Strieda sa klasické kardio, so statickými pozíciami a  silovými cvičeniami. Hodina je vyskladaná zo základných cvikov, ako sú výpady, planky, drepy, kliky, skoky, poskoky či šprint. Vrcholom tréningovej pyramídy je 4 minútový vytrvalostný interval, kedy sa snažíte posúvať svoje hranice. Končíte klasickým strečingom a relaxáciou. 

Všetky cviky, ktoré sme spomínali, či už dynamické alebo statické, zlepšujú rovnováhu, pomáhajú posilňovať telo a zlepšujú koordináciu. Tak čo, idete do toho? 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe