Presunúť na hlavný obsah

Ethos Flow ako cesta k perfektnej figúre a psychickej pohode v jednom: Dodajte svojmu telu energiu a vytvarujte si krivky

Chudnutie a diéty

Kombinácia jógy, pilatesu a meditácie v jednom, dokáže zharmonizovať vaše telo aj myseľ. Verte, že Ethos flow si zamilujete.

Upokojenie, relaxácia a krásna figúra v jednom

Počuli ste už o Ethos Flow? Ak nie, je čas to napraviť. Najmä ak túžite po peknej postave a zároveň vám v živote chýba rovnováha a balance. 

Za Ethos flow stojí Chris Tai Melodista a Timothy Mirthil. Ide o kombináciu jógy, čchi - kungu, pilatesu a dýchacích cvičení v pohybe. Výsledkom je krajšia postava a vnútorný pokoj, ktorý v dnešnej dobe potrebuje každý z nás. 

Prečítajte si: Zažijete pri nich vášeň, ako pri nikom inom. Dominantou týchto troch znamení je to, čo sa odohráva v spálni

Základom cvičenia je upokojenie, relaxácia, ale vrámci dýchania, dokážete dosiahnuť úplne všetko. Viete ovplyvniť autonómny nervový systém, dokonca aj hladinu adrenalínu v tele, sa vám podarí regulovať len zmenou dýchania. Ide o sériu jednoduchých cvičení, ktoré ak praktizujete na dennej báze, môžu byť cestou k naozaj peknej figúre. 

Jednoduchý tip ako dosiahnuť počas dňa balance:

  • Sadnite si, zdvihnite ruky nad hlavu a nadýchnite sa. Dajte ruky v päsť, priblížte ich opäť k hrudníku a vydýchnite. Zopakujte aspoň 10x v troch sériách. Toto je taký mini trik, keď potrebujete rýchlo prečistiť hlavu a dostať sa do pohody. 

V podstate celý Ethos flow stojí na dýchaní a spevňovaní vnútorného svalstva. Práve to je dôležité, pokiaľ chcete so svojou figúrou pracovať ďalej. Začnite týmito jednoduchými (aspoň na oko) cvikmi, ktoré vám pomôžu, potom na vlastnom tele stavať.

Neprehliadnite: Jedno znamenie čaká najbližšie dni rozprávkový život na dosah. Finančný úspech a osoba, ktorá mu otvorí oči

Ak máte dobrý základ, dokážete sa ľahšie motivovať aj na náročnejšie variácie. Tie vám vrámci zhadzovania kíl, určite pomôžu. Jediný rozdiel je v tom, že sú o niečo dynamickejšie a akčnejšie. No stále ich podstatu, tvorí hlboké a uvedomelé dýchanie.

Cvičili ste niekedy Ethos flow?

spolu hlasovalo 28 ľudí

Nie
26

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe