Presunúť na hlavný obsah

Najčastejšia vec, ktorá najviac vzrušuje mužov. Nečakajte žiadne extrémy, ide o maličkosť

Partnerské vzťahy

My ženy často rozmýšľame nad tým, ako zaujať opačné pohlavie. Aj keď si totiž získame ich pozornosť, stále túžime po tom, aby sme boli v ich očiach za najpríťažlivejšie ženy v ich životoch...

Jedným z najčastejších problémov vo vzťahu je stereotyp. Jeho sila spočíva najmä v tom, že sa tento problém zdá zo zo všetkých najľahší a mnoho párov si dokonca myslí, že občasnú nudu dokážu ustáť. Faktom však je, že to tak častokrát nie je. 

Podľa odborníkov sa nuda vo vzťahu prejavue najčastejšie po piatich rokoch vzťahu. Vtedy nastáva zlom - buď sa dvojica naučí ako rozpútať nové prúdy vášne alebo jednoducho stagnuje. Výsledkom toho je čoraz menší záujem o sexuálny život, neschopnosť udržiavať spoločné aktivity a následne aj rozdelenie na dva vlastné svety, ktoré sa často bohužiaľ už nespoja naspäť. 

Prečítajte si: Keď home office zabíja vzťah: Odborník prezradil, ako sa vyhnúť vzťahovému vyhoreniu, ktoré sa stalo súčasťou mnohých z nás

Rozpútajte vášeň

Problémy ''opozeranosti'' majú často krát aj páry, ktoré sú spolu kratšie. Podobne ako pri dlhotrvajúcich vzťahoch, aj teraz sa jedná o množstvo času stráveného spolu. Partneri majú pocit, že si už odovzdali všetko - ako po fyzickej, tak aj po psychickej stránke a nastáva spomínaný pocit nudy. Zatiaľ čo ho niektoré ženy dokážu bez problémov prijať, sú aj také, ktoré tento problém začína trápiť na dôležitej rovine. Majú totiž pocit, že nie sú pre partnera dostatočne príťažlivé a ze ich vzťah sa pomaly, ale isto, rúca z kopca. 

Nakoľko sa nejedná o problém, ktorý by sa vyskytoval medzi partnermi sporadicky, existuje niekoľko vyjadrení odborníkov, ale aj overených rád a štúdií, ktoré tvrdia, že zahnať nudu a rozpútať vyhasnutú vášeň nie je žiadnou vedou. Najčastejšie sa však zhodujú na jednej veci - a to dodržiavať spoločenský život. Či už sa jedná o večeru s priateľmi alebo o firemný večierok, je dôležité, aby partneri vyhľadávali prítomnosť iných ľudí. Len pri nich si podľa odborníkov môžu uvedomiť silu svojho spojenia, ale zároveň aj to, koho po svojom boku majú. Obrovským plusom je tiež to, že napriek tomu, že s vami budú tráviť čas, nebudú môcť hovoriť osamote toľko, ako inokedy. Intuitívne ich to bude priťahovať, no dostanú sa do pozície túžiacej po zakázanom ovocí - a to nielen v rozhovore. Nehovoriac o tom, že každý z nás si vychutná pohľad na milovanú polovičku, ktorá sa ''ohákne''. 

Neprehliadnite: Láska na prvý pohľad existuje: 4 muži prezradili, ako zistili, že žena po ich boku je tá prvá a pravá

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe