Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie telo počas leta: Čo na seba, ak chcete mať krásne opálenú pokožku od slnka

Krása

Získajte vzhľad bronzovej pokožky, ktorá vyzerá, ako keby ju pobozkalo slnko. Hodvábne záblesky perfektnej pokožky.

Trend opálenej pokožky zaviedla Coco Chanel, priekopníčka mnohých dnešných trendov,  a to nielen v móde, ale aj kráse. Nemáme tým však na mysli nezdravý hon za opáleným telom. Jemný záblesk slnečných lúčov však každý typ pleti rozžiari a dodá jej jas. Neznamená to však, že máte byť za každú cenu čokoládovo hnedé. Dôležitým atribútom súčasnej beauty sféry v opaľovaní je zdravá pokožka a ochrana s UV faktorom. 

Prečítajte si: Kyslík ako cesta ku kráse: Je dokonalým elixírom pre vlasy, pleť aj pokožku

BB krém na opaľovanie

Perfect BB Cream od 3LAB je v podobe tónovacieho krému, ktorý bojuje proti škodlivým UVB a UVA lúom, upokojuje a zmierňuje vrásky, vďaka anti-ageingu Bio-Engineered Renewal Complex. Pleť tak pôsobí upravene a sviežo, a to aj počas horúcich letných dní, kedy cestujeme a samy dobre poznáte, ako pleť dostáva počas letu alebo dlhých presunov zabrať.

Telový sprej na urýchlenie opálenia

Inými slovami akcelerátor opálenia. Telový sprej Cocoa Butter s kakaovým maslom na urýchlenie opálenia od Ziaja je vhodné aplikovať ešte pred opaľovaním. Je vhodný pre všetky typy pokožky a zabezpečuje rovnomerné opálenie tela s tým, že pokožku udržiava vláčnu a premastenú. Chráni ju tak pred nadmernou stratou vody, ktorú v prípade horúcich letných dní musíme brať na vedomie.

Chráni proti oxidácii UV žiarenia a príznaky starnutia zo slnka

Vodeodolný opaľovací krém SENSAI CELLULAR PROTECTIVE SPF 30, SPF 50+ CREAM FOR BODY vytvára na pokožke hodvábnu ochranu tela proti UV žiareniu. Sun Aging Care KCmplex napomáha obnoviť rozjasnenie. Extrakt z bieleho čaju pomáha chrániť proti oxidácii spôsobenej UV lúčmi a zameriava sa na príznaky starnutia zapríčinené slnkom. Užite si letné slnko plnými dúškami. 

Ochranné mlieko so zložením, ktoré dbá na prírodu a udržateľnosť

Capital Soleil ochranné mlieko SPF 50+ s ekodizajnom od Vichy ponúka vysokú ochranu a 24-hodinovú hydratáciu v kombinácii so zložením, ktoré dbá na prírodu a udržateľnosť. Mlieko je hypoalergénne, vodeodolné a zloženie je z 94 % biodegrabiléí (bez UV filtrov) a zo 71 % s UV filtrami**. Ochranné mlieko obsahuje termálnu vodu Vichy vulkanického pôvodu, kyselinu hyaluronovú a širokospektrálne filter Mexoryl ® XL. Produkt zaisťuje ochranu proti UV žiareniu vrátane dlhovlnného UVA žiarenia pre telo i tvár, v kartónovej tube s eko dizajnom, ktorá má o 45 % menej plastov než iné klasické tuby.

Mohlo by vás zaujímať: Lesky na pery, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť. Jar/leto 2021 podľa svetových vizážistov

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe