Presunúť na hlavný obsah

Make-upy na denné nosenie. Aké vlastnosti by mal mať dobrý make-up?

Krása

Trendy hovoria jasne a ženy čoraz viac upúšťajú od hrubých nánosov make-upu. Poďme sa teda spoločne pozrieť, čo by mal make-up mať, aby vyzdvihol našu prirodzenú krásu.

Beauty pravidlá hovoria, že s pribúdajúcim vekom by žena mala nosiť viac krycí make-up. Trendy však čoraz viac ukazujú, že aj ženy po 30-tke či 40-tke túžia síce po krycom make-upe, ale ľahkom a bez neželajúceho vzniku „masky“.

Vývojári v oblasti krásy tak prispôsobujú make-up ich požiadavkám čoraz viac a make-upy navrhujú s vlastnosťami krémov. Anti-age a liftingové zloženia tak zabraňujú zachádzaniu make-upu do vrások a vytvárania rýh. 

Inšpirujte sa: Make-up looky jar/leto 2021. Novinky v líčení, s ktorými docielite sexi vzhľad

Žiadny lesk na T-zóne a make-up bez stôp na oblečení

Ak hľadáte matný make-up a trápia vás na pleti odlesky, jednou z volieb je make-up SuperStay Active Wear, ktorý je ľahký ako vzduch a vydrží až 30 hodín bez otláčania Stavte na maximálne krytie ľahké ako vzduch, prirodzený matný finiš a dlhotrvajúci efekt bez rozmazávania. Žiadny lesk na T zóne, čo vám tým pádom jednoznačne dodá sebavedomie. Navyše, tento make-up nezanecháva stopy na oblečení a to je skvelá správa, čo poviete?

Dokonalosť s pocitom nahej pokožky

S make-upom Dior Forever pleť objavuje svoju prirodzenú krásu a je bezchybne zjednotená po dobu 24 hodín, teda od rána do večera. Dokonalosť s pocitom nahej pokožky dosiahli vývojári vďaka 96% obsahu zložiek prírodného pôvodu a koncentrovanej kvetinovej starostlivosti o pleť. Pleť je tak hydratovaná a žiarivá, akoby napnutá, čo ocení každá dáma, pretože to je presne to, čo od starostlivosti o pleť očakávame a čo sa snažíme dosiahnuť.

Krytie a priedušnosť zároveň vďaka molekulám kyslíka 

Nerobte kompromisy medzi dlhotrvajúcim plným krytím a prirodzeným vzhľadom bez efektu masky. Infaillible 24H Fresh Wear  of L'Oréal Paris s ultra ľahkou textúrou si zamilujete. Zloženie tekutého make-upu je najnovšie obohatené o ochranu SPF25, ktorá v kombinácii s vitamínom E poskytuje vašej pleti okrem plného krytia aj starostlivosť navyše. Dlhotrvajúce krytie až na 24 hodín v spojení s ľahkosťou a priedušnosťou, ktorú zaisťuje unikátna technológia založená na molekulách kyslíka.

Make-up so schopnosťou spomaľovať starnutie

Bio make-up z výťažkov z kvetín a exotických ingrediencií Zuii Bio Luminescent make-up (Biorganica) zaisťuje intenzívnu hydratáciu a rozjasnenie pleti. Pleti poskytuj ochranu a viditeľný liftingový efekt. Veľmi cennou zložkou je aj bambusová šťava, ktorá je tradične ctená pre jej schopnosť spomaľovať prejavy starnutia. Netvorí efekt masky a nevysušuje, neupcháva póry a pleť môže bez problémov prirodzene dýchať.

Žiadne kompromisy medzi make-upom a starostlivosťou

Ošetrujúci tónovací krém 3v1 Care&Color zjednotí pleť a zabezpečí zároveň aj jej hydratáiu. Skrýva v sebe schopnosť redukovať jemné linky a vrásky. Hydratačné lipidy a kyselina hyalurónová sú jeho hlavnými zložkami, vďaka ktorým pleť získava prirodzený look. 

Neprehliadnite: Ochranné krémy proti pigmentovým škvrnám: Pripravte svoju pleť na leto a netýrajte ju

Kedy ste začali intenzívnejšie používať make-up na zjednotenie pleti?

spolu hlasovalo 51 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe