Presunúť na hlavný obsah

Make-up looky jar/leto 2021. Novinky v líčení, s ktorými docielite sexi vzhľad

Krása

Pastelové farby, ktoré podtrhnú váš prirodzený ženský look a zvýraznia sexepíl. Vyskúšajte na sebe jeden z aktuálnych lookov sezóny jar/leto 2021.

Vo svete make-up & beauty sme sa tešili na čas, keď sa uvoľnia opatrenia a budeme sa môcť opäť vártiť k našim obľúbeným make-up rutinám. 

Inšpirujte sa: Nočné zázraky pre pleť: Prebuďte sa do rána viditeľne mladšia a cíťte sa o 10 menej

Pleť pobozkaná žiarivým slnkom s odleskami

Zmatňujúci púder Dior Face & Body Powder-No-Powder znižuje lesk pleti a rovnomerne ju zjednocuje. Žiarivá farba pleti sa javí prirodzená a absolútne prejasnená prirodzeným svetlom a slnkom. Nezanecháva žiadny prášok ani nič podobné, čo by narúšalo rovnomerný vzhľad pleti a aj preto je neodmysliteľným diskrétnym spoločníkom vo vašej kabelke. 

Atraktívna paletka pre rýchly štýl života

Ľadovo studená kolekcia Popppin'Fresh od Yves Sait Laurent je s pribúdajúcimi slnečnými lúčami v make-up trendoch príjemným osviežením. Paleta ľadových šťavnatých pastelových odtieňov buduje v žene sebaistotu a pomocou nich zaručene urobíte dojem. Atraktívna paletka Couture Colour Clutch Palette Collector pre rýchly štýl života.

Gélový rúž a príjemne ľahký pocit na perách

Gélový rúž Ultimatte Slim z radu Color Sensational od Maybelline New York zaručí prirodzene matný vzhľad a príjemný pocit na perách, ktorý vydrží. Ľahká textúra zložená z ultra jemných púdrov vaše pery nezaťaží a nevysuší. Odvážte sa chcieť viac a užite si luxusne sýte farby s ultra bohatými pigmentmi, extrémne matný finiš a príjemne ľahký pocit na perách.

Očná linka s presnosťou Japoniek

Multifuknčná ceruzka Kajal InkArtist od japonskej značky Shiseido, ktorá funguje ako 4v1, a to ako linka, kajal, očné tiene a ceruzka na obočie. Kvalitný pigment s rovnomerným kĺzaním zabezpečuje rovnaký nános a vďaka vodeodolným vlastnostiam čelí rozmazaniu a nerovnostiam v záhyboch. Odnímateľné orezávátko udržuje špičku na dokonalej presnosti, zatiaľ čo na miešanie je možné použiť vstavanú špongiu na plynulý dymový povrch.

Mohlo by vás zaujímať: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe