Presunúť na hlavný obsah

Vaše vlasy potrebujú zmenu: TOP trendy z prehliadkových mól vás presvedčia, že stačí zmeniť detaily

Krása

Ruku na srdce, kam povedú vaše stopy ihneď po lockdowne? Je nám jasné, že sú to práve vlasy, ktoré vás potrebujú teraz viac, ako kedykoľvek predtým.

Túžba po zmene nemusí vždy znamenať radikálne odlišný imidž. Menej je viac. A práve na toto by ste mali myslieť pri vašej najbližšej návšteve kaderníka. Chápeme, že ste sa na túto udalosť roka tešili posledných pár mesiacov, ale nepodľahnite eufórii a emóciám z toho, že chcete niečo, čo tu ešte nebolo. To najlepšie je totiž to, čo už tu bolo a práve preto je to dobré.

Prinášame vám vlasovú inšpiráciu z prehliadkových mól na sezónu jar/leto 2021, ktoré vám pomôžu otvoriť oči v tom, že aj malá zmena, je koniec koncov veľká zmena.

Inšpirujte sa: Aký je váš index ženskej príťažlivosti? Tieto dve veci prezradia, koľko mužov z vás nevie spustiť oči

Balayage alebo efekt domáceho farbenia

Najbližšia cesta každej ženy smeroval po uvoľnení opatrení ku kaderníkovi. Efekt domáceho farbenia s odrastmi v prirodzenom presvetlení od slnka môžete umocniť aj domácou farbou. Balayage po svojom dosiahnete vtedy, keď vám prirodzene začnú vyrastať korienky vlasov a stmavovať celkový look práve odhora.

Francúzsky look a sofistikovanosť

Dokonalé, precízne a nestarnúce. Taký je hladký účes s cestičkou na stred, ktorý vyzerá na pohľad jednoducho, ale skrýva v sebe skúšku v podobe citu pre detail a finálnu úpravu. Pri tomto looku totiž veľmi ľahko zistíte, aký má žena prístup ku svojim vlasom a celkovo starostlivosti.

Prirodzene spustené vlasy a nepravidelné vlny

Nepoddajné, vlnité, ale nie pravidelné. Rozpustené vlasy na žene ešte nikdy neboli také sexi ako práve po skončení lockdownu a túto situáciu treba využiť vo svoj prospech. Niekedy sa jednoducho vypláca look, s ktorým pôsobíte, akoby ste si nedávali žiadnu námahu. Tento účes v sebe nesie prirodzený nádych ženskosti a sebavedomia v jednom.

Cestička nabok ako náznak romantizmu

Účesov s cestičkou nabok sme na prehliadkových mólach videli hneď niekoľko a to na rôzne štýly. Či už s drdolom a vypnutými vlasmi s nedbalým efektomalebo v kombinácii s čelenkou, ktorá vnáša do celkového vzhľadu vždy istú stopu po romantizme.

Krátky zostrih je rovnako ženský

Pravidlá sa menia a dĺžka vlasov nezohráva úlohu v tom, či ste sexi. Viaceré módne domy počas predstavenia kolekcie jar/leto 2021 mali medzi modelkami tento look. Krátke vlasy. Pre niekoho odvážne, pre iného prirodzené a súčasťou životov. Diverzita je kľúčom k akceptovaniu trendov pre všetkých. 

Mohlo by vás zaujímať: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe