Presunúť na hlavný obsah

Jarné tieňovanie, ktoré prehĺbi váš pohľad: Toto je pre oči základ

Krása

Pohľad dokáže v neverbálnej komunikácii naozaj veľa. A v čase, kedy máme pery skryté pod rúškom, jediné čím okamžite očaríte sú oči. Preto im pri líčení, venujte špeciálnu pozornosť. Nebojte sa, dá sa to aj v nude odtieňoch, ak príliš nefandíte farbičkám.

Opticky pridá očiam na objeme, rožiari ich a prehĺbi pohľad

Hra s tieňovaním dokáže skutočne veľa. Opticky pridá očiam na objeme, rožiari ich a prehĺbi pohľad. Kľúčový je však samotný výber farieb, ktorý zvolíte. Nikdy nič nepokazíte prírodnými odtieňmi, to vieme všetky.

Neprehliadnite: Inšpirované prírodou: Ako sa prejaví prechod z klasickej na prírodnú kozmetiku na našej pleti?

Skvele  však vyzerá aj kombinácia hnedej, škoricovej a baklažánovej. Tie odvážne, môžu siahnuť po verzii karamel a zelená, či prejsť do oranžovej. Túto líniu viete ťahať aj na líčka a docielite zjednotený, prežiarený look.


Ak sa na tento typ líčenia veľmi necítite, tieňovať môžete aj svetlými farbami, ktoré vrstvíte, vždy od najsvetlejšej línie, po najtmavšiu.

Na úvod skúste telové farby, ktorými vytvoríte nude efekt. Môžete pridať jemné trblietky, či ukončiť to pod viečkom medenou. Dobre vynikne aj kontrastná kombinácia telovej, ktorá prechádza do bielej s čiernou linkou.

Jednoduchá technika ako na to: 

Na horné viečko urobte čiernou, či tmavohnedou ceruzkou, hrubšiu linku, ktorú potom postupne roztieňujte aspoň o dva stupne, svetlejším tieňom. Výber farby je na vás. Vonkajší kútik oka, vždy zvýranite o niečo tmavšie. Do vnútorného kútika je zase fajn naniesť trblietavý, alebo skutočne svetlý tieň, ktorý celý pohľad ešte viac otvorí.

Prečítajte si: Aloe vera pre svoje blahodarné účinky opäť v centre pozornosti. Najlepšia cesta proti zápalom a na detox pokožky

Môžete sa pohrať aj so spomínanými trblietkami, ktoré sú túto sezónu veľmi žiadané a inak to nebude ani v lete. Prím bude hrať nestarnúca biela, pudrovo ružová, zlatá, medená, karamelová, ale aj odvážnejšia baklažánova, či neónové variácie. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe