Presunúť na hlavný obsah

Nahé líčenie, výrazné farby aj sexi rozjasnenie: Toto sú najlepšie tipy na jarné líčnie

Krása

Všetko len nie nuda na tvári! Tak sa javia trendy na sezónu jar/leto 2021. Make - up artistka Veronika Jelínek Vargová prezradila, ako si vytvoriť perfektné líčenie, práve na toto obdobie.

Hoci do spoločnosti aktuálne chodíme skutočne málo, jedno je isté. Každá žena sa chce páčiť. A pokojne len svojmu mužovi, doma v obývačke. Ani počas pandémie, nezabúdajte pozdvihnúť svoju ženskosť a občas si farbičkami, k dokonalosti pomôcť.

My sme vyspovedali make  - up artistku, Veroniku Jelínek Vargovú, ktorá prezradila čo je na jar IN a ako sa líčenie, mení v tomto období. Po zime predsa len treba trošku viac rozžiariť. 

Nahé líčenie stále v kurze a nikde nie viac ako teraz

Aj keď možno nenosíte make-up, po zime je naozaj nutné, pleť osviežiť cc/bb alebo make-upom a dodať pleti šťavnatosť, pomocou bronzera a nude rúžu, alebo balzamu na pery!

Oranžová na pery aj oči

Žiarivá oranžová má naozaj krásny účinok! Rozjasní a ozvláštni vašu vizáž za pár sekúnd a v kombinácii s ľahkým kontúringom vyzerá líčenie úžasne!

Lesk a líčka

Áno, veľa lesku sa síce pomaly vytráca, ale ešte stále sa drží v rôznych variantách. Hlavne v oblasti líčok, hornej časti, kde dopadá svetlo.

Čítajte tiež: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

Farebné líčka sú tiež aktuálne a nebojte sa to jemne prehnať a prepúdrovať zľahka aj nos/spánky a viečka, ale naozaj len zľahka.

Pripraviť, pozor ...vyfarbiť!

Či už stavíte na pery alebo výrazné oči, siahnite vždy po farbe, ktorá vám buď pristane, bude ladiť s vašim outfitom alebo rúškom.

Zvoľte buď farebné linky, maskraru alebo tiene, dokonca aj ich kombinácia je viac ako vítaná! Farebnosti sa medze nekladú, skôr ide o techniku akú zvolíte. 

Ja osobne, keď už niečo farebné, tak  - farebnú linku, monochromatické farebné tiene, kľudne aj v neónovej ružovej, modrá je tiež dobrá. Keď sa žene hodia mačacie linky, odporúčam vyskúšať kombináciu, farebnej očnej linky a čiernej.

Glittre a odlesky, či kamienky. Áno aj toto sa stále vie zniesť na našej tvári a ako sa hovorí, fantázii sa medze nekladú a vy si viete vybrať a vyskúšať, čo práve vám vyhovie. 

Tip od vizážistky: 

  • Pokiaľ si chcete vyskúšať farby, v prvom rade dbajte na to, aby ste mali krásnu pokožku. Nedostatky a začervenanie na pleti, by moholo kaziť želaný efekt! Takže pozor na to.

 

- Najčítanejšie -