Presunúť na hlavný obsah

Dovolenkové destinácie kráľovskej rodiny: Kam najčastejšie cestujú a ako to vyzerá na miestach, kde to milujú?

Zahraničné celebrity

Pozrite sa do destinácií, ktoré sú pre členov kráľovskej rodiny srdcovkou. Nájdete tam pokoj, nádherné pláže a slnkom zaliate dni. K devíze perfektnej dovolenky skvelý základ, no nie?

Malorka

Aj členovia kráľovskej monarchie majú nárok na oficiálnu dovolenku a najmä v letných mesiacoch si ju mnohí veľmi užívajú. Napríklad o princeznej Diane bolo známe, že zbožňovala more a oceán. Jej mladší syn to zdedil po nej. Vždy tvrdila, že sa pri mori cíti slobodná a sama sebou. Jej obľúbenou destináciou bola Malorka.

Malebný ostrov v Stredozemnom mori, kde sa premiešala rímska, arabská, španielska a francúzska kultúra jej na prvý pohľad učaroval.

Nedala dopustiť na maličké pláže, chránené pred turistami s úžasnou tyrkysovou scenériou. Väčšinou sa vždy plavili na jachte, takže mohli skutočne objavovať skryté poklady tohto ostrova. 

Necker Island​

Úplná perla a srdce Britských Panenských ostrovoch, s tropickou vegetáciou, rozprávkovými plážami a bielym pieskom, Necker Island bol Dianinou TOP destináciou. Trávila tu s deťmi prázdnivé letá a dokonca sem mnohokrát vycestovala len v sprievode svojich kamarátiek, keď potrebovala zmenu. 

Prečítajte si: Cvičebný plán podľa Alexy Chung: Toto vás dostane naozaj rýchlo do formy

Bola to pre ňu oáza pokoja. Toto idylické miesto s rozlohou 30 hektárov  je súkromný raj Sira Richarda Bransona. Je dostupné iba loďou, alebo helikoptérou. Takže ak túžite po skutočnom súkromí, tu ho človek nájde.

Ostrov Mustique

Ostrov Mustique je hotovým karibským rajom. Milovala ho Diana, ale aj jej synovia. Princ Willam na ňom trávil čas aj milulý rok s rodinou a princ Harry sem chodil tiež veľmi často, kým ešte nepoznal Meghan.

Neprehliadnite: Čím viac starnem, odmietam predstavu iných o tom, ako by som mala vyzerať. Rosie HW prezradila osobné rituály

Rozprestiera sa na ploche iba 6 kilometrov štvorcových, pričom tu nájdete deväť krásnych pláží. Biely piesok, tyrkysová voda a bohatá fauna a flóra je niečo, čo skrátka očarí. Hoci to vyzerá len ako rozprávka pre vyvolených, nie je to úplne pravda. 

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe